Gå til hovedindhold

Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv

SamsungHukommelseEAN: 8806095379692
Pris fra 760 krtil 1.259 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 499 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 472 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 760 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung BAR Plus Champagne - 512GB - USB Stick
-7%760 kr
Før 817,05 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung BAR Plus Champagne - 512GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 512 GB, USB 3.1 Gen 1 USB-A tilslutning, overførselshastighed op til 300MB/s (læs), nøgleringsløkke, farve: Champagne - stødsikker - vandtæt - røntgensikker

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: MUF-512BE3/APC
EAN: 8806095379692
Varenr.: 3266464
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv
832 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv
1.059 kr
Til butik
Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv billede

Produktinformation

Oplev utrolig hastighed og pålidelighed med Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 32 Gen 1 USB stick i et elegant sølv design. Denne kompakte USB-stik er perfekt til at gemme, overføre og sikkerhedskopiere dine vigtigste filer og dokumenter med lethed. Me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: USB)
EAN: 8806095379692
Varenr.: 126397
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Bar Plus 512gb Usb-a Sølv
1.124 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung MUF-512BE USB-stick 512 GB USB-A 3.2 Gen 1 - Sølv
-4%1.239 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung MUF-512BE USB-stick 512 GB USB-A 3.2 Gen 1 - Sølv
-4%1.259 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK760 kr799 krKøb
2CompuMail DK832 kr832 krKøb
3Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb
4Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb
5Boligcenter DK1.239 kr1.239 krKøb
6Vivas DK1.259 kr1.338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv

PriceData har fulgt prisen på Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv i 181 dage. Laveste pris i perioden er 425 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 800 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 564 kr.

Den nuværende pris på 760 kr er 35% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Samsung BAR Plus MUF-512BE3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026760 kr4 kr (1%)
31. maj 2026764 kr4 kr (1%)
30. maj 2026768 kr4 kr (1%)
29. maj 2026772 kr4 kr (1%)
28. maj 2026776 kr4 kr (1%)
26. maj 2026780 kr4 kr (1%)
25. maj 2026784 kr4 kr (1%)
24. maj 2026788 kr4 kr (1%)
23. maj 2026792 kr4 kr (1%)
20. maj 2026796 kr112 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret