Gå til hovedindhold

Samsung BAR Plus MUF-128BE4 128GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun

SamsungHukommelseEAN: 8801643230692
Pris fra 261 krtil 429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 168 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 206 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Samsung BAR Plus MUF-128BE4 128GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung BAR Plus Titan - 128GB - USB Stick
261 kr
Til butik
Samsung BAR Plus Titan - 128GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 128 GB, USB 3.1 Gen 1 USB-A tilslutning, overførselshastighed op til 400MB/s (læs) / op til 110MB/s (skrive), nøgleringsløkke, farve: grå - stødsikker - vandtæt - røntgensikker

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: MUF-128BE4/APC
EAN: 8801643230692
Varenr.: 2858453
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung BAR Plus MUF-128BE4 128GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun
272 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Bar Plus 128gb Usb-a Sort, Grå
349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung MUF-128BE USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, sort/grå
-7%409 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung MUF-128BE USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, sort/grå
-7%429 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BAR Plus MUF-128BE4 128GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BAR Plus MUF-128BE4 128GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK261 kr300 krKøb
2CompuMail DK272 kr272 krKøb
3Dustin DK349 kr435,25 krKøb
4Boligcenter DK409 kr409 krKøb
5Vivas DK429 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung BAR Plus MUF-128BE4 128GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun

PriceData har fulgt prisen på Samsung BAR Plus MUF-128BE4 128GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun i 161 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 261 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Samsung BAR Plus MUF-128BE4 128GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Samsung BAR Plus MUF-128BE4 128GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026261 kr11 kr (4%)
28. maj 2026272 kr1 kr (0%)
27. maj 2026273 kr6 kr (2%)
26. maj 2026267 kr6 kr (2%)
23. maj 2026273 kr1 kr (0%)
22. maj 2026272 kr1 kr (0%)
20. maj 2026273 kr7 kr (3%)
17. maj 2026266 kr7 kr (3%)
16. maj 2026273 kr7 kr (3%)
15. maj 2026266 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret