Gå til hovedindhold

Samsung BAR Plus MUF-128BE3 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv

SamsungHukommelseEAN: 8801643229399
Pris fra 263 krtil 449 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 197 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Samsung BAR Plus MUF-128BE3 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 263 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung BAR Plus MUF-128BE3 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv
263 kr
Til butik
Samsung BAR Plus MUF-128BE3 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv billede

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: USB-Hukommelse
Farve: 3
Artikel nr.: MUF-128BE3
EAN: 8801643229399
Varenr.: 6395712
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung BAR Plus MUF-128BE3 128GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv
274 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung BAR Plus Champagne - 128GB - USB Stick
283 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Bar Plus 128gb Usb-a Sølv
349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung MUF-128BE USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, sølv
429 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung MUF-128BE USB flash drive 128
449 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung MUF-128BE USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, sølv
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BAR Plus MUF-128BE3 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BAR Plus MUF-128BE3 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK263 kr302 krKøb
2CompuMail DK274 kr274 krKøb
3Proshop DK283 kr322 krKøb
4Dustin DK349 kr435,25 krKøb
5Boligcenter DK429 kr429 krKøb
6Ultrashop449 kr449 krKøb
7Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung BAR Plus MUF-128BE3 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv

PriceData har fulgt prisen på Samsung BAR Plus MUF-128BE3 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv i 184 dage. Laveste pris i perioden er 142 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 263 kr er 16% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Samsung BAR Plus MUF-128BE3 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Samsung BAR Plus MUF-128BE3 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026263 kr4 kr (2%)
25. maj 2026259 kr1 kr (0%)
22. maj 2026258 kr15 kr (5%)
21. maj 2026273 kr9 kr (3%)
20. maj 2026264 kr2 kr (1%)
15. maj 2026266 kr3 kr (1%)
12. maj 2026263 kr7 kr (3%)
10. maj 2026270 kr1 kr (0%)
9. maj 2026269 kr1 kr (0%)
8. maj 2026270 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret