Gå til hovedindhold

Samsung BAR Plus MUF-256BE3 256GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv

SamsungHukommelseEAN: 8801643229405
Pris fra 512 krtil 686 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 294 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Samsung BAR Plus MUF-256BE3 256GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 512 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung BAR Plus MUF-256BE3 256GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv
512 kr
Til butik
Samsung BAR Plus MUF-256BE3 256GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv billede

Produktinformation

Samsung BAR Plus MUF-256BE3 - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.1 Gen 1 - champagne sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: MUF-256BE3/APC
EAN: 8801643229405
Varenr.: 995875365
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung BAR Plus Champagne - 256GB - USB Stick
573 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Bar Plus 256gb Usb-a Sølv
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BAR Plus MUF-256BE3 256GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BAR Plus MUF-256BE3 256GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK512 kr512 krKøb
2Proshop DK573 kr612 krKøb
3Dustin DK686 kr772,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung BAR Plus MUF-256BE3 256GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv

PriceData har fulgt prisen på Samsung BAR Plus MUF-256BE3 256GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv i 183 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 544 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 339 kr.

Den nuværende pris på 512 kr er 51% over normalprisen. Prisen er steget 38% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Samsung BAR Plus MUF-256BE3 256GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Samsung BAR Plus MUF-256BE3 256GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026512 kr32 kr (6%)
23. maj 2026544 kr17 kr (3%)
20. maj 2026527 kr17 kr (3%)
19. maj 2026544 kr41 kr (8%)
14. maj 2026503 kr61 kr (14%)
13. maj 2026442 kr16 kr (4%)
12. maj 2026426 kr18 kr (4%)
9. maj 2026444 kr1 kr (0%)
8. maj 2026443 kr1 kr (0%)
7. maj 2026442 kr70 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret