Gå til hovedindhold

Samsung BAR Plus MUF-512BE4 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå

SamsungHukommelseEAN: 8806095379708
Pris fra 854 krtil 1.359 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 505 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 550 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Samsung BAR Plus MUF-512BE4 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 854 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung BAR Plus Titan - 512GB - USB Stick
854 kr
Til butik
Samsung BAR Plus Titan - 512GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 512 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-A tilslutning, overførselshastighed op til 400MB/s (læs) / op til 110MB/s (skrive), nøgleringsløkke, farve: grå - stødsikker - vandtæt - røntgensikker

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: MUF-512BE4/APC
EAN: 8806095379708
Varenr.: 3266473
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung BAR Plus MUF-512BE4 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå
994 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Bar Plus 512gb Usb-a Grå
1.124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung BAR Plus MUF-512BE4 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå
1.269 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik Samsung 512 GB - USB-A 3.2 Gen 1 (grå)
1.339 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik Samsung 512 GB - USB-A 3.2 Gen 1 (grå)
1.359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BAR Plus MUF-512BE4 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BAR Plus MUF-512BE4 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK854 kr893 krKøb
2CompuMail DK994 kr994 krKøb
3Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb
4Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
5Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
6Vivas DK1.359 kr1.438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung BAR Plus MUF-512BE4 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung BAR Plus MUF-512BE4 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå i 153 dage. Laveste pris i perioden er 431 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 854 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 631 kr.

Den nuværende pris på 854 kr er 35% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Samsung BAR Plus MUF-512BE4 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Samsung BAR Plus MUF-512BE4 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026854 kr37 kr (5%)
28. maj 2026817 kr9 kr (1%)
27. maj 2026808 kr13 kr (2%)
26. maj 2026795 kr1 kr (0%)
23. maj 2026794 kr1 kr (0%)
21. maj 2026795 kr23 kr (3%)
20. maj 2026772 kr96 kr (14%)
19. maj 2026676 kr39 kr (5%)
18. maj 2026715 kr39 kr (6%)
17. maj 2026676 kr133 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret