Gå til hovedindhold

REMINGTON Hårtørrer D6077 ONE Dry & Style - 2000 W

RemingtonElektronikEAN: 5038061152227
Pris fra 283,19 krtil 649,95 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 366,76 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på REMINGTON Hårtørrer D6077 ONE Dry & Style - 2000 W og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 283.19 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Suszarka Remington D6077
283,19 kr
Til butik
Suszarka Remington D6077 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hårtørrer
Farve: 1
Artikel nr.: 45778 560 100
EAN: 5038061152227
Varenr.: 21008804
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Hårtørrer D6077 ONE Dry & Style - 2000 W
302 kr
Til butik
REMINGTON Hårtørrer D6077 ONE Dry & Style - 2000 W billede

Produktinformation

Hårtørrer med ydeevne på salonniveau med fire stk. stylingtilbehør, der giver præcisionsstyling, styr på flyvehår og naturlige krøller og bølger: - Tynd stylingkoncentrator - Styr på flyvehår - Blid tørrende diffuser - Krøllediffuser - 2000 Watt - Dobbelt ionisk system - Thermacare-sensor - Otte varme- og hastighedskombinationer - Kompakt størrelse - Låsbar cool shot-funktion - Strop til ophængning med integreret ledningsopbevaring - Opbevaringspose medfølger Oplev Remington D6077 ONE Dry and Style, et alsidigt hårplejeværktøj, der er designet til at opfylde alle dine stylingbehov. Denne hårtørrer er udstyret med en kraftig 2000 W-motor, der giver hurtig tørretid og effektiv styling. Med tre varmeindstillinger og to hastighedsindstillinger giver den mulighed for personlige stylingoplevelser, der passer til enhver hårtype. De mange tilbehør, bl.a. flyaway-tilbehør, curlingdiffusor, diffuser og slim styling-tilbehør, sikrer, at du har de rigtige værktøjer til at skabe ethvert look, lige fra slanke, lige stilarter til hoppende krøller. Derudover arbejder den indbyggede iongenerator på at reducere krus og statisk elektricitet, hvilket fremmer glattere og mere skinnende hår. Remington D6077 ONE Dry and Style er ikke bare en hårtørrer; det er en komplet stylingløsning, der leveres med en praktisk opbevaringspose, som gør det nemt at holde styr på alle dine stylingredskaber. Uanset om du er hjemme eller på farten, kan du nemt opnå resultater i salonkvalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartoerrer
Artikel nr.: D6077
EAN: 5038061152227
Varenr.: 3386319
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington ONE Dry & Style føntørrer D6077
305 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington D6077 Remington ONE Dry & Style Dryer
-50%323,53 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Føntørrer Remington ONE Dry & Style D6077
-8%369 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Føntørrer Remington ONE Dry & Style D6077
-7%389 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington D6077 ONE Dry Style Hårtørrer
389 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington ONE Dry & Style føntørrer D6077
419 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Remington ONE Dry & Style hårtørrer
421 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington D6077 ONE Dry & Style Hairdryer
-10%487 kr
Før 542 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington ONE Dry & Style Hairdryer D6077
615 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Remington D6077 ONE Føntørrer
649,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Hårtørrer D6077 ONE Dry & Style - 2000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Hårtørrer D6077 ONE Dry & Style - 2000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK283,19 kr322,19 krKøb
2Proshop DK302 kr341 krKøb
3CompuMail DK305 kr305 krKøb
4NiceHair.dk323,53 kr323,53 krKøb
5Boligcenter DK369 kr369 krKøb
6Vivas DK389 kr458 krKøb
7Teknikproffset DK389 kr448 krKøb
8Ultrashop419 kr419 krKøb
9Komplett DK421 kr421 krKøb
10Cocopanda DK487 kr487 krKøb
11Lyko DK615 kr615 krKøb
12Homeshop DK649,95 kr649,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for REMINGTON Hårtørrer D6077 ONE Dry & Style - 2000 W

PriceData har fulgt prisen på REMINGTON Hårtørrer D6077 ONE Dry & Style - 2000 W i 184 dage. Laveste pris i perioden er 283,19 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 283,19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for REMINGTON Hårtørrer D6077 ONE Dry & Style - 2000 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for REMINGTON Hårtørrer D6077 ONE Dry & Style - 2000 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026283,19 kr3,81 kr (1%)
16. maj 2026287 kr18 kr (6%)
15. maj 2026305 kr3 kr (1%)
13. maj 2026302 kr15 kr (5%)
12. maj 2026317 kr4 kr (1%)
9. maj 2026313 kr3 kr (1%)
8. maj 2026310 kr5 kr (2%)
1. maj 2026315 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026317 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026318 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret