Gå til hovedindhold

OBH Nordica Bjorn Axen Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191

OBH NordicaElektronikEAN: 5708642051910
Pris fra 230 krtil 435 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 205 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OBH Nordica Bjorn Axen Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OBH Nordica Hårfön Björn Axén 5191
-52%230 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Hårfön Björn Axén 5191 billede

Produktinformation

Professionell hårtork med extra smalt fönmunstycke för maximal koncentration av luftflödet vid torkning och styling. - Jonisering - minskar den statiska elektriciteten i håret. - 3 värmelägen, hastigheter samt cool funktion. - Löstagbart filter för enkel rengöring. - Extra lång sladd: 2,8 meter. - 2200 watt.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Hårtørrere
EAN: 5708642051910
Varenr.: 38-47090
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
OBH Nordica Bjorn Axen Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191
-62%246 kr
Før 649,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Bjorn Axen Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191 billede

Produktinformation

OBH Nordica Björn Axén Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191 er en professionel hårtørrer med en kraftig DC-motor på 2200 W, som sikrer hurtig tørring og styling af håret. Den ioniske funktion reducerer statisk elektricitet i håret, og efterlader det gl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
EAN: 5708642051910
Varenr.: 110970
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Power Pro - 5191 - 2200 W
246 kr
Til butik
OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Power Pro - 5191 - 2200 W billede

Produktinformation

Hårtørrer, 2200 Watt, Ionisering - mindsker statisk elektricitet, 3 varmetrin og hastigheder med kølefunktion, Aftageligt filter for nem rengøring, Ekstra lang ledning: 2,8 meter, sort Professionel hårtørrer med ekstra smalt fønnæb for maksimal koncentration af luftgennemstrømningen ved tørring og styling.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Haartoerrer
Artikel nr.: 5191
EAN: 5708642051910
Varenr.: 2415135
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Björn Axén Tools Power Pro Hårtørrer
-9%249 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
OBH Nordica Björn Axén Tools Power Pro 2200 W hårtørrer
-20%303 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH 5191 Björn Axén Power Pro 2200W
315 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 5191 Björn Axén Power Pro 2200W
320 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OBH Nordica Björn Axén Tools Power Pro 2200W hårtørrer Sort
389 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hårtørrer Björn Axén 5191 Power Pro 2200W
419 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
OBH Nordica Björn Axén Tools Pro Hair Dryer 2200 W
435 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Bjorn Axen Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Bjorn Axen Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK230 kr289 krKøb
2NiceHair.dk246 kr246 krKøb
3Proshop DK246 kr285 krKøb
4Komplett DK249 kr249 krKøb
5Cocopanda DK303 kr303 krKøb
6HvidevareShoppen.dk315 kr315 krKøb
7Kai Berntsen ApS320 kr320 krKøb
8Ultrashop389 kr389 krKøb
9Estore DK419 kr419 krKøb
10Lyko DK435 kr435 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Bjorn Axen Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Bjorn Axen Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191 i 151 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 292 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 230 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for OBH Nordica Bjorn Axen Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for OBH Nordica Bjorn Axen Tools Hair Dryer Power Pro 2200W - 5191 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026230 kr2 kr (1%)
13. maj 2026232 kr4 kr (2%)
4. maj 2026236 kr6 kr (3%)
26. apr. 2026230 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026231 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026231 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026231 kr5 kr (2%)
16. mar. 2026236 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret