Gå til hovedindhold

OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3124 - 41 W

OBH NordicaElektronikEAN: 5708642031240
Pris fra 472 krtil 816 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 344 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 432 kr 27. mar.

Sammenlign priser på OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3124 - 41 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 472 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 30 mm
-30%472 kr
Før 675 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 30 mm billede

Produktinformation

Magic Style Brush er varmebørsten, der bliver din bedste ven. Den former, krøller og styler dit hår i samme trin. Brug: Start med at vikle håret rundt om børsten, og fortsæt med at vikle helt op til hårgrænsen. Hold i et par sekunder, og vikl derefter forsigtigt håret ud af børsten for at forme naturlige krøller med volumen.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Varmebørste
Artikel nr.: 3000001272
EAN: 5708642031240
Varenr.: 3321231
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 30 mm
472 kr
Til butik
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 30 mm billede

Produktinformation

Magic Style Brush er varmebørsten, der hurtigt bliver din bedste ven. Den gør det muligt at forme, krølle og style håret med et enkelt børstestrøg. Slip for at kæmpe med hårtørrer og rundbørste – nu får du det hele i ét og samme stylingværktøj, og resultatet bliver lige så smukt som hos frisøren.Sådan gør duStart med at rulle håret rundt om børsten og fortsæt helt op til hårgrænsen. Hold børsten der et par sekunder, og rul derefter forsigtigt håret af børsten, mens du samtidig former naturlige krøller med fylde. Børst og form håret ved at bøje hårspidserne indad og udad for at få en naturlig og smuk frisure. For at opnå det bedst mulige resultat bør håret være tørt, før stylingen påbegyndes. Glansfuldt hår uden krusMagic Style Brush er udstyret med ioniseringsfunktion, der giver håret en smuk glans og samtidig forhindrer kruset hår. Varmebørsten har en keramisk tourmalin-belægning, der mindsker slitage af håret. Derudover har Magic Style Brush også to varmetrin, en funktion til automatisk slukning efter 30 minutter, hvis du skulle glemme at slukke for varmebørsten, og en tre meter lang ledning, der gør det let at style håret. Anvendelse:Start med at rulle håret rundt om børsten og fortsæt helt op til hårgrænsen. Hold børsten der et par sekunder, og rul derefter forsigtigt håret af børsten, mens du samtidig former naturlige krøller med fylde. Børst og form håret ved at bøje hårspidserne indad og udad for at få en naturlig og smuk frisure. For at opnå det bedst mulige resultat bør håret være tørt, før stylingen påbegyndes. OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 30 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Varmebørster
Artikel nr.: 3124
EAN: 5708642031240
Varenr.: 1055-423-0030
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 3124 Magic Style Brush Pro 30mm
599 kr
Til butik
OBH 3124 Magic Style Brush Pro 30mm billede

Produktinformation

Med Magic Style Brush Pro 30 mm får du fuld kontrol over stylingen Ideel til definerede krøller og præcis styling Ioniseringsfunktion - modvirker krus og giver glans Keramisk tourmalin-belægning - skånsom mod håret To varmetri

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Krøllejern
EAN: 5708642031240
Varenr.: 5708642031240
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH 3124 Magic Style Brush Pro 30mm
599 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3124 - 41 W
816 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 30mm
816 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3124 - 41 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3124 - 41 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK472 kr472 krKøb
2Lyko DK472 kr472 krKøb
3Kai Berntsen ApS599 kr599 krKøb
4HvidevareShoppen.dk599 kr599 krKøb
5Proshop DK816 kr855 krKøb
6Komplett DK816 kr816 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3124 - 41 W

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3124 - 41 W i 175 dage. Laveste pris i perioden er 402 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 518 kr.

Den nuværende pris på 472 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3124 - 41 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3124 - 41 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026472 kr127 kr (21%)
12. maj 2026599 kr110 kr (22%)
27. apr. 2026489 kr110 kr (18%)
25. apr. 2026599 kr99,05 kr (20%)
24. apr. 2026499,95 kr99,05 kr (17%)
9. apr. 2026599 kr167 kr (39%)
27. mar. 2026432 kr67 kr (13%)
3. mar. 2026499 kr100 kr (17%)
26. feb. 2026599 kr140 kr (31%)
1. feb. 2026459 kr140 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret