Gå til hovedindhold

OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3126 - 62 W

OBH NordicaElektronikEAN: 5708642031264
Pris fra 504 krtil 816 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 489 kr 27. apr.

Sammenlign priser på OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3126 - 62 W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
OBH Nordica BAT Magic Style Brush PRO 45 mm - 3126
-44%504 kr
Før 899,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica BAT Magic Style Brush PRO 45 mm - 3126 billede

Produktinformation

OBH Nordica BAT Magic Style Brush PRO er varmebørsten, der hurtigt bliver din bedste ven. Den gør det muligt at forme, krølle og style håret med et enkelt børstestrøg. Slip for at kæmpe med hårtørrer og rundbørste - nu får du det hele i ét og samme styl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Hair Styling Tools
EAN: 5708642031264
Varenr.: 110989
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro 45mm
-30%504 kr
Før 720 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 45 mm
504 kr
Til butik
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 45 mm billede

Produktinformation

Magic Style Brush er varmebørsten, der hurtigt bliver din bedste ven. Den gør det muligt at forme, krølle og style håret med et enkelt børstestrøg. Slip for at kæmpe med hårtørrer og rundbørste – nu får du det hele i ét og samme stylingværktøj, og resultatet bliver lige så smukt som hos frisøren.Sådan gør duStart med at rulle håret rundt om børsten og fortsæt helt op til hårgrænsen. Hold børsten der et par sekunder, og rul derefter forsigtigt håret af børsten, mens du samtidig former naturlige krøller med fylde. Børst og form håret ved at bøje hårspidserne indad og udad for at få en naturlig og smuk frisure. For at opnå det bedst mulige resultat bør håret være tørt, før stylingen påbegyndes. Glansfuldt hår uden krusMagic Style Brush er udstyret med ioniseringsfunktion, der giver håret en smuk glans og samtidig forhindrer kruset hår. Varmebørsten har en keramisk tourmalin-belægning, der mindsker slitage af håret. Derudover har Magic Style Brush også to varmetrin, en funktion til automatisk slukning efter 30 minutter, hvis du skulle glemme at slukke for varmebørsten, og en tre meter lang ledning, der gør det let at style håret. Anvendelse:Start med at rulle håret rundt om børsten og fortsæt helt op til hårgrænsen. Hold børsten der et par sekunder, og rul derefter forsigtigt håret af børsten, mens du samtidig former naturlige krøller med fylde. Børst og form håret ved at bøje hårspidserne indad og udad for at få en naturlig og smuk frisure. For at opnå det bedst mulige resultat bør håret være tørt, før stylingen påbegyndes. OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 45 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Varmebørster
Artikel nr.: 3126
EAN: 5708642031264
Varenr.: 1055-423-0045
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 3126 Magic Style Brush Pro 45mm
599 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH 3126 Magic Style Brush Pro 45mm
599 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3126 - 62 W
816 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
OBH Nordica Björn Axén Tools Magic Style Brush PRO 45mm
816 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3126 - 62 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3126 - 62 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk504 kr504 krKøb
2Cocopanda DK504 kr504 krKøb
3Lyko DK504 kr504 krKøb
4Kai Berntsen ApS599 kr599 krKøb
5HvidevareShoppen.dk599 kr599 krKøb
6Proshop DK816 kr855 krKøb
7Komplett DK816 kr816 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3126 - 62 W

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3126 - 62 W i 176 dage. Laveste pris i perioden er 408 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 537 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3126 - 62 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools Magic Style Brush Pro - 3126 - 62 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026504 kr15 kr (3%)
27. apr. 2026489 kr110 kr (18%)
25. apr. 2026599 kr100 kr (20%)
24. apr. 2026499 kr100 kr (17%)
23. apr. 2026599 kr100 kr (20%)
15. apr. 2026499 kr100 kr (17%)
14. apr. 2026599 kr100 kr (20%)
13. apr. 2026499 kr100 kr (17%)
31. mar. 2026599 kr100 kr (20%)
3. mar. 2026499 kr100 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret