Gå til hovedindhold

Revlon Hårtørrer Multistyler One-Step Blow-Dry RVDR5333E - 1100 W

RevlonElektronikEAN: 0761318553335
Pris fra 379 krtil 779 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 371 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Revlon Hårtørrer Multistyler One-Step Blow-Dry RVDR5333E - 1100 W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Revlon Hårtørrer/hårstyler RVDR5333E
379 kr
Til butik
Revlon Hårtørrer/hårstyler RVDR5333E billede

Produktinformation

Revlon Hrtrrerhrstyler RVDR5333E Oplev den ultimative stylingoplevelse med Revlon Hrtrrerhrstyler RVDR5333E. Dette innovative stylingværktøj kombinerer en hårtørrer og en styler i én, hvilket gør det muligt for dig at skabe smukke frisurer hurtigere end n...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Revlon
Kategori: Hårtørrere
EAN: 0761318553335
Varenr.: 98271
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Revlon Hårtørrer Multistyler One-Step Blow-Dry RVDR5333E - 1100 W
433 kr
Til butik
Revlon Hårtørrer Multistyler One-Step Blow-Dry RVDR5333E - 1100 W billede

Produktinformation

- 1100 watt - Letvægts, ergonomisk, slankt håndtag - 4 temperaturindstillinger - Overophedningssikring - Keramisk turmalinteknologi - Tredobbelt keramisk coating - Tørrekam med luftgennemstrømning - 64 mm oval børste med luftgennemstrømning - 32 mm, 360° ventileret krøllestav Hårtørren med de mange muligheder for at style håret, er designet til at style alle hårtyper på forskellige måder. Den er blid ved håret, mens den tørrer, krøller og styler uden ekstrem varme og skaber skinnende hårstyling med et sundt udseende og mindre beskadigelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Revlon
Kategori: Haartoerrer
Artikel nr.: RVDR5333E
EAN: 0761318553335
Varenr.: 3257599
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Revlon Tools One-Step Blow-Dry Multi Styler RVDR5333E
-15%503 kr
Før 592 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Revlon - Multistyler One-step Blow-dry
569,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Revlon Multistyler One-Step 3-i-1 Blowdry RVDR5333
-16%570 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Revlon Tools One-Step Blowdry Multistyler
649 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Multistyler One-Step 3-i-1 Blowdry RVDR5333
-13%779 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon Hårtørrer Multistyler One-Step Blow-Dry RVDR5333E - 1100 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon Hårtørrer Multistyler One-Step Blow-Dry RVDR5333E - 1100 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop379 kr379 krKøb
2Proshop DK433 kr472 krKøb
3Cocopanda DK503 kr503 krKøb
4Gucca.dk569,95 kr569,95 krKøb
5Teknikproffset DK570 kr629 krKøb
6Lyko DK649 kr649 krKøb
7Estore DK779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Revlon Hårtørrer Multistyler One-Step Blow-Dry RVDR5333E - 1100 W

PriceData har fulgt prisen på Revlon Hårtørrer Multistyler One-Step Blow-Dry RVDR5333E - 1100 W i 185 dage. Laveste pris i perioden er 302,2 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 482 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 410 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Revlon Hårtørrer Multistyler One-Step Blow-Dry RVDR5333E - 1100 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Revlon Hårtørrer Multistyler One-Step Blow-Dry RVDR5333E - 1100 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026379 kr54 kr (12%)
24. maj 2026433 kr54 kr (14%)
20. maj 2026379 kr56 kr (13%)
18. maj 2026435 kr56 kr (15%)
16. maj 2026379 kr57 kr (13%)
15. maj 2026436 kr57 kr (15%)
28. apr. 2026379 kr71 kr (16%)
27. apr. 2026450 kr71 kr (19%)
24. apr. 2026379 kr45 kr (11%)
23. apr. 2026424 kr45 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret