Gå til hovedindhold

Babyliss Smooth Pro 2100-hårtørrer, der leverer salonresultater

BabylissElektronikEAN: 3030050154849
Pris fra 254 krtil 445 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 238 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Babyliss Smooth Pro 2100-hårtørrer, der leverer salonresultater og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 254 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BaByliss Hårtørrer SMOOTH PRO 2100
254 kr
Til butik
BaByliss Hårtørrer SMOOTH PRO 2100 billede

Produktinformation

BaByliss SMOOTH PRO 2100 - Hårtørrer

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Artikel nr.: 6709DE
EAN: 3030050154849
Varenr.: 995758306
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BaByliss Smooth Pro 2100 1pcs
-40%267 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babyliss Smooth Pro 2100-hårtørrer, der leverer salonresultater
-57%282 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Babyliss Smooth Pro 2100-hårtørrer, der leverer salonresultater billede

Produktinformation

Babyliss Smooth Pro 2100 6709DE er en hårtørrer i salonkvalitet med en kraftfuld motor, der leverer luftblæsningshastigheder på op til 106 km/t. Du får et smalt mundstykke og en diffuser, så du kan få den høje præcision og volumen, du fortjener. Andre funktioner omfatter en ionisk funktion, der forhindrer, at håret bliver statisk, koldlufttilstand for stabilitet og en lang ledning af bedste kvalitet. Babyliss Egenskaber ved Smooth Pro 2100 6709DE, 2100 W udgangseffekt, Højtydende AC-motor i salonkvalitet, lufthastighed på 106 km/t, Fremstillet i Italien, Frizz-fri resultater med ion-funktion, 2 varme- og 2 hastighedsindstillinger, Låsbar kold luft-tilstand, 6 mm superglat, ternet mundstykke til koncentreret tørring, Diffusor til naturlige krøller, 2,8 m lang salonledning, 5 års garanti fra producenten, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Babyliss
Kategori: Hårtørrere
EAN: 3030050154849
Varenr.: 38-97004
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hårtørrer BaByliss Smooth Pro 2100
-3%289 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hårtørrer BaByliss Smooth Pro 2100
-3%309 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Hårtørrer SMOOTH PRO 2100
339 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Babyliss Smooth Pro 2100 6709DE
445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babyliss Smooth Pro 2100-hårtørrer, der leverer salonresultater koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babyliss Smooth Pro 2100-hårtørrer, der leverer salonresultater koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK254 kr254 krKøb
2Cocopanda DK267 kr267 krKøb
3Teknikproffset DK282 kr331 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Vivas DK309 kr378 krKøb
6Ultrashop339 kr339 krKøb
7Beautycos DK445 kr474 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Babyliss Smooth Pro 2100-hårtørrer, der leverer salonresultater

PriceData har fulgt prisen på Babyliss Smooth Pro 2100-hårtørrer, der leverer salonresultater i 184 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 264 kr.

Den nuværende pris på 254 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 50 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Babyliss Smooth Pro 2100-hårtørrer, der leverer salonresultater. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Babyliss Smooth Pro 2100-hårtørrer, der leverer salonresultater de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026254 kr3 kr (1%)
26. maj 2026257 kr1 kr (0%)
25. maj 2026256 kr1 kr (0%)
24. maj 2026255 kr1 kr (0%)
22. maj 2026254 kr1 kr (0%)
21. maj 2026255 kr1 kr (0%)
20. maj 2026254 kr1 kr (0%)
19. maj 2026253 kr3 kr (1%)
18. maj 2026256 kr1 kr (0%)
17. maj 2026255 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret