Gå til hovedindhold

PP-grenrør 45 gr. 110x110mm - EN1852-1 Kaczmarek

KaczmarekSanitetEAN: 5900308206140
Pris fra 38,41 krtil 79 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 40,59 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 2. mar.

Sammenlign priser på PP-grenrør 45 gr. 110x110mm - EN1852-1 Kaczmarek og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38.41 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kaczmarek 110 x 110 mm 45 gr. PP-kloakgrenrør
38,41 kr
Til butik
Kaczmarek 110 x 110 mm 45 gr. PP-kloakgrenrør billede

Produktinformation

Kaczmarek 110 x 110 mm 45 gr. PP-kloakgrenrør

Produktspecifikationer

EAN: 5900308206140
Varenr.: 15843191750991
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kaczmarek PP-grenrør 110x110mm, 45° EN1852-1
43,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP-grenrør 45 gr. 110x110mm - EN1852-1 Kaczmarek
47 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kloak grenrør 110x110 mm, PP, 45°
48 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
PP-grenrør 110x110mm, 45 ° EN1852-1
48 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
110 x 110 mm 45 gr. PP-kloakgrenrr
52 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kloak grenrør 110x110 mm, PP, 45°
75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kloak grenrør 110x110 mm, PP, 45°
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PP-grenrør 45 gr. 110x110mm - EN1852-1 Kaczmarek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PP-grenrør 45 gr. 110x110mm - EN1852-1 Kaczmarek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN38,41 kr38,41 krKøb
2vvsfittings.dk43,75 kr43,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
4CompletVVS48 kr48 krKøb
5Elvvs.dk48 kr48 krKøb
6WATTOO.DK52 kr52 krKøb
7LavprisVVS75 kr75 krKøb
8BilligVVS DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PP-grenrør 45 gr. 110x110mm - EN1852-1 Kaczmarek

PriceData har fulgt prisen på PP-grenrør 45 gr. 110x110mm - EN1852-1 Kaczmarek i 170 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 43,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 38,41 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for PP-grenrør 45 gr. 110x110mm - EN1852-1 Kaczmarek. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for PP-grenrør 45 gr. 110x110mm - EN1852-1 Kaczmarek de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202638,41 kr5,34 kr (12%)
10. maj 202643,75 kr5,34 kr (14%)
9. maj 202638,41 kr1,23 kr (3%)
7. maj 202639,64 kr1,61 kr (4%)
6. maj 202641,25 kr1,61 kr (4%)
23. apr. 202639,64 kr1,36 kr (3%)
22. apr. 202641 kr1,36 kr (3%)
19. apr. 202639,64 kr1,36 kr (3%)
18. apr. 202641 kr1,36 kr (3%)
15. apr. 202639,64 kr1,36 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret