Gå til hovedindhold

Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø110x110 mm, plast, grå

WavinSanitetEAN: 5708525151263
Pris fra 57 krtil 85 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø110x110 mm, plast, grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp grenrør 45° ø110 x ø110 mm grå
57 kr
Til butik
Wavin Wafix pp grenrør 45° ø110 x ø110 mm grå billede

Produktinformation

Wafix PP grenrør 45° Ø110 x Ø110 mm grå

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 1450446
EAN: 5708525151263
Varenr.: 2956386
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP grenrør 45 grader Ø 110-110 mm grå
58 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN PP 110/110X45GR PP GREN GRÅ
68,45 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 110/110X45Gr Pp Gren Grå
72,82 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 110/110x45gr pp gren grå
75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø110x110 mm
79 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø110x110 mm, plast, grå
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø110x110 mm, plast, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø110x110 mm, plast, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK57 kr96 krKøb
2CS MEGASTORE DK58 kr97 krKøb
3EL-GROSSISTEN68,45 kr68,45 krKøb
4Billigelogvvs.dk72,82 kr72,82 krKøb
5MaintainIt75 kr75 krKøb
6BilligVVS DK79 kr79 krKøb
7CompletVVS85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø110x110 mm, plast, grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø110x110 mm, plast, grå i 161 dage. Laveste pris i perioden er 46,25 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 57 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø110x110 mm, plast, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø110x110 mm, plast, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202657 kr2 kr (4%)
26. maj 202655 kr2 kr (4%)
24. maj 202657 kr2 kr (4%)
17. maj 202655 kr
16. maj 202655,74 kr
12. maj 202655 kr
11. maj 202655,74 kr
5. maj 202655 kr5 kr (10%)
30. apr. 202650 kr5 kr (9%)
29. apr. 202655 kr5 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret