Gå til hovedindhold

Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid

WavinSanitetEAN: 5708525151638
Pris fra 24 krtil 35,58 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 11,58 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP grenrør 40-40mm. 45 °. Hvid
24 kr
Til butik
Wavin Wafix PP grenrør 40-40mm. 45 °. Hvid billede

Produktinformation

Wafix PP systemet er fremstillet af det genanvendelige PP (Polypropylen), hvilket giver både rør og fittings gode fysiske og kemiske egenskaber. Det anvendte PP materiale har et højt E-modul, hvilket giver rørene en god længde stivhed og en stor slagstyrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708525151638
Varenr.: 2460806
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid
25 kr
Til butik
Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Wavin Wafix PP 40 mm grenrør med 2 muffer Dette grenrør fra Wavin Wafix-serien er designet til at lave en glidende forgrening i dit afløbssystem. Med en vinkel på 45° og 2 muffer passer det til Ø40 mm rør i både hovedløb og gren. En god løsning, hvor du ø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 40 mm
EAN: 5708525151638
Varenr.: 930142140
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid
25 kr
Til butik
Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 40 mm
EAN: 5708525151638
Varenr.: 930142140
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 40/40X45Gr Grenrørhvid
29,35 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp grenrør 45° ø40 x ø40 mm hvid
30 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 40/40x45gr grenrørhvid
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP grenrør 45 grader Ø 40-40 mm hvid
35,58 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk24 kr24 krKøb
2BilligVVS DK25 kr25 krKøb
3CompletVVS25 kr25 krKøb
4Billigelogvvs.dk29,35 kr29,35 krKøb
5Proshop DK30 kr69 krKøb
6MaintainIt30 kr30 krKøb
7CS MEGASTORE DK35,58 kr74,58 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid i 146 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Wavin Wafix grenrør, 45°, Ø40 mm, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202624 kr1 kr (4%)
24. maj 202625 kr1 kr (4%)
8. maj 202624 kr1 kr (4%)
6. maj 202623 kr1 kr (4%)
5. maj 202624 kr1 kr (4%)
3. maj 202623 kr3 kr (15%)
18. apr. 202620 kr1 kr (5%)
17. apr. 202621 kr1 kr (5%)
15. feb. 202620 kr1 kr (5%)
7. jan. 202621 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret