Gå til hovedindhold

PP-grenrør 45 gr. 200x160mm - EN1852-1 Kaczmarek

KaczmarekSanitetEAN: 5900308204184
Pris fra 136 krtil 255 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 120,8 kr 7. maj

Sammenlign priser på PP-grenrør 45 gr. 200x160mm - EN1852-1 Kaczmarek og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP-grenrør 45 gr. 200x160mm - EN1852-1 Kaczmarek
136 kr
Til butik
PP-grenrør 45 gr. 200x160mm - EN1852-1 Kaczmarek billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kloakrør
Farve: 1
Artikel nr.: 0720182360
EAN: 5900308204184
Varenr.: 8442487
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kloak grenrør PP 45° - 200x160 mm
137 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kaczmarek 200 x 160 mm 45 gr. PP-kloakgrenrør
140,14 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kaczmarek PP-grenrør 200x160mm. 45gr. EN1852-1
161,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP kloakgrenrør 45 grader - 200/160 mm
245 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kloak grenrør PP 45° - 200x160 mm
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PP-grenrør 45 gr. 200x160mm - EN1852-1 Kaczmarek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PP-grenrør 45 gr. 200x160mm - EN1852-1 Kaczmarek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK136 kr175 krKøb
2CompletVVS137 kr137 krKøb
3EL-GROSSISTEN140,14 kr140,14 krKøb
4vvsfittings.dk161,25 kr161,25 krKøb
5LavprisVVS245 kr245 krKøb
6BilligVVS DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PP-grenrør 45 gr. 200x160mm - EN1852-1 Kaczmarek

PriceData har fulgt prisen på PP-grenrør 45 gr. 200x160mm - EN1852-1 Kaczmarek i 179 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 136 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for PP-grenrør 45 gr. 200x160mm - EN1852-1 Kaczmarek. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for PP-grenrør 45 gr. 200x160mm - EN1852-1 Kaczmarek de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026136 kr7 kr (5%)
9. maj 2026129 kr8,2 kr (7%)
7. maj 2026120,8 kr8,2 kr (6%)
6. maj 2026129 kr8,2 kr (7%)
23. apr. 2026120,8 kr8,2 kr (6%)
22. apr. 2026129 kr8,2 kr (7%)
19. apr. 2026120,8 kr8,2 kr (6%)
18. apr. 2026129 kr8,2 kr (7%)
15. apr. 2026120,8 kr8,2 kr (6%)
14. apr. 2026129 kr8,2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret