Gå til hovedindhold

PP-grenrør 45 gr. 200x200mm - EN1852-1 Kaczmarek

KaczmarekSanitetEAN: 5900308204191
Pris fra 182 krtil 205 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 18. mar.

Sammenlign priser på PP-grenrør 45 gr. 200x200mm - EN1852-1 Kaczmarek og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP-grenrør 45 gr. 200x200mm - EN1852-1 Kaczmarek
182 kr
Til butik
PP-grenrør 45 gr. 200x200mm - EN1852-1 Kaczmarek billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kloakrør
Farve: 1
Artikel nr.: 0720192360
EAN: 5900308204191
Varenr.: 8527957
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP kloakgrenrør 45 grader - 200/200 mm
183 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kaczmarek 200 x 200 mm 45 gr. PP-kloakgrenrør
188,29 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kloak grenrør PP 45° - 200x200 mm
199 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kaczmarek PP-grenrør 200x200mm. 45gr. EN1852-1
202,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kloak grenrør PP 45° - 200x200 mm
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PP-grenrør 45 gr. 200x200mm - EN1852-1 Kaczmarek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PP-grenrør 45 gr. 200x200mm - EN1852-1 Kaczmarek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
2LavprisVVS183 kr183 krKøb
3EL-GROSSISTEN188,29 kr188,29 krKøb
4CompletVVS199 kr199 krKøb
5vvsfittings.dk202,5 kr202,5 krKøb
6BilligVVS DK205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PP-grenrør 45 gr. 200x200mm - EN1852-1 Kaczmarek

PriceData har fulgt prisen på PP-grenrør 45 gr. 200x200mm - EN1852-1 Kaczmarek i 164 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for PP-grenrør 45 gr. 200x200mm - EN1852-1 Kaczmarek. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for PP-grenrør 45 gr. 200x200mm - EN1852-1 Kaczmarek de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026182 kr6 kr (3%)
11. maj 2026188 kr17 kr (10%)
9. maj 2026171 kr8,74 kr (5%)
7. maj 2026162,26 kr8,74 kr (5%)
6. maj 2026171 kr8,74 kr (5%)
3. maj 2026162,26 kr1,26 kr (1%)
5. apr. 2026161 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026162 kr3 kr (2%)
18. mar. 2026159 kr3 kr (2%)
17. mar. 2026162 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret