Gå til hovedindhold

PP-grenrør 45 gr. 160x160mm - EN1852-1 Kaczmarek

KaczmarekSanitetEAN: 5900308206683
Pris fra 99,71 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 69,29 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83,08 kr 7. maj

Sammenlign priser på PP-grenrør 45 gr. 160x160mm - EN1852-1 Kaczmarek og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99.71 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kaczmarek 160 x 160 mm 45 gr. PP-kloakgrenrør
99,71 kr
Til butik
Kaczmarek 160 x 160 mm 45 gr. PP-kloakgrenrør billede

Produktinformation

Kaczmarek 160 x 160 mm 45 gr. PP-kloakgrenrør

Produktspecifikationer

EAN: 5900308206683
Varenr.: 15843174908239
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP-grenrør 45 gr. 160x160mm - EN1852-1 Kaczmarek
108 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
160 x 160 mm 45 gr. PP-kloakgrenrr
119 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kloak grenrør PP 45° - 160x160 mm
129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kloak grenrør PP 45° - 160x160 mm
169 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP kloakgrenrør 45 grader - 160/160 mm
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PP-grenrør 45 gr. 160x160mm - EN1852-1 Kaczmarek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PP-grenrør 45 gr. 160x160mm - EN1852-1 Kaczmarek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN99,71 kr99,71 krKøb
2CS MEGASTORE DK108 kr147 krKøb
3WATTOO.DK119 kr119 krKøb
4CompletVVS129 kr129 krKøb
5BilligVVS DK169 kr169 krKøb
6LavprisVVS169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PP-grenrør 45 gr. 160x160mm - EN1852-1 Kaczmarek

PriceData har fulgt prisen på PP-grenrør 45 gr. 160x160mm - EN1852-1 Kaczmarek i 170 dage. Laveste pris i perioden er 83,08 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 99,71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 99,71 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for PP-grenrør 45 gr. 160x160mm - EN1852-1 Kaczmarek. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for PP-grenrør 45 gr. 160x160mm - EN1852-1 Kaczmarek de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 202699,71 kr7,71 kr (8%)
9. maj 202692 kr8,92 kr (11%)
7. maj 202683,08 kr8,92 kr (10%)
6. maj 202692 kr8,92 kr (11%)
23. apr. 202683,08 kr8,92 kr (10%)
22. apr. 202692 kr8,92 kr (11%)
19. apr. 202683,08 kr8,92 kr (10%)
18. apr. 202692 kr8,92 kr (11%)
15. apr. 202683,08 kr8,92 kr (10%)
14. apr. 202692 kr8,92 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret