Gå til hovedindhold

BlueWalker Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt(er)

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982473
Pris fra 3.305 krtil 4.624 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.319 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3305 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 3000 AT UPS 2700Watt 3000VA
3.305 kr
Til butik
PowerWalker VFI 3000 AT UPS 2700Watt 3000VA billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 3000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 2700 watt - 3000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 5

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122182
EAN: 4260074982473
Varenr.: 995831147
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122182 - PowerWalker VFI AT - 3000VA/2700W - On-Line UPS
3.557 kr
Til butik
BlueWalker 10122182 - PowerWalker VFI AT - 3000VA/2700W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI AT 3000VA/2700W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 3000VA Udgangseffekt (W): 2700W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4 x Schuko CEE 7/3 + 1 x Output Terminal Block Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display Intelligent Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122182
EAN: 4260074982473
Varenr.: 2842043
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 3000 AT UPS 3000VA/2700W
4.239 kr
Til butik
PowerWalker VFI 3000 AT UPS 3000VA/2700W billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 3000 AT UPS 3000VA/2700W PowerWalker VFI 3000 AT UPS med varenummer 10122182 er en avanceret og pålidelig strømbeskyttelsesløsning designet til at sikre jævn strømforsyning til dine vigtigste enheder. Med en kapacitet på 3000VA/2700W, tilb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PowerWalker
Kategori: UPS'er
EAN: 4260074982473
Varenr.: 35981
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PowerWalker VFI 3000 AT online UPS - 3 kVA / 2.700 W, 4x Schuko
-2%4.399 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PowerWalker VFI 3000 AT online UPS - 3 kVA / 2.700 W, 4x Schuko
-2%4.419 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt(er)
4.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.305 kr3.305 krKøb
2Proshop DK3.557 kr3.557 krKøb
3Ultrashop4.239 kr4.239 krKøb
4Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
5Vivas DK4.419 kr4.658 krKøb
6Dustin DK4.624 kr5.122,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt(er) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.305 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 3.975 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.504 kr.

Den nuværende pris på 3.305 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.305 kr29 kr (1%)
31. maj 20263.334 kr18 kr (1%)
29. maj 20263.352 kr10 kr (0%)
27. maj 20263.342 kr12 kr (0%)
23. maj 20263.330 kr129 kr (4%)
22. maj 20263.459 kr5 kr (0%)
20. maj 20263.454 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.455 kr289 kr (8%)
14. maj 20263.744 kr21 kr (1%)
13. maj 20263.723 kr82 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret