Gå til hovedindhold

BlueWalker PowerWalker VFI 2000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 Watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982466
Pris fra 2.545 krtil 3.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 974 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PowerWalker VFI 2000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 Watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2545 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 2000 AT UPS 1800Watt 2000VA
2.545 kr
Til butik
PowerWalker VFI 2000 AT UPS 1800Watt 2000VA billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 2000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122181
EAN: 4260074982466
Varenr.: 995831146
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122181 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS
2.799 kr
Til butik
BlueWalker 10122181 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI AT 2000VA/1800W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 2000VA Udgangseffekt (W): 1800W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display Intelligent Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122181
EAN: 4260074982466
Varenr.: 2842042
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 2000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 2 Kva 1800 W 4 Ac Stikkontakt(er)
2.899 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerWalker VFI 2000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 Watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4
2.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 2000 AT UPS 2000VA/1800W
3.359 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PowerWalker VFI 2000 AT - online UPS til stabil strøm
-3%3.499 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PowerWalker VFI 2000 AT - online UPS til stabil strøm
-3%3.519 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VFI 2000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 Watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PowerWalker VFI 2000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 Watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.545 kr2.545 krKøb
2Proshop DK2.799 kr2.799 krKøb
3Dustin DK2.899 kr2.985,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.999 kr2.999 krKøb
5Ultrashop3.359 kr3.359 krKøb
6Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
7Vivas DK3.519 kr3.708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PowerWalker VFI 2000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 Watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4

PriceData har fulgt prisen på PowerWalker VFI 2000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 Watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.545 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 2.759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.585 kr.

Den nuværende pris på 2.545 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for PowerWalker VFI 2000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 Watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for PowerWalker VFI 2000 AT - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 Watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.545 kr68 kr (3%)
23. maj 20262.613 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.617 kr4 kr (0%)
20. maj 20262.613 kr63 kr (2%)
14. maj 20262.550 kr3 kr (0%)
8. maj 20262.553 kr1 kr (0%)
7. maj 20262.554 kr1 kr (0%)
6. maj 20262.555 kr2 kr (0%)
5. maj 20262.557 kr1 kr (0%)
30. apr. 20262.558 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret