Gå til hovedindhold

BlueWalker 10122184 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982497
Pris fra 2.884 krtil 3.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 835 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.817 kr 27. apr.

Sammenlign priser på BlueWalker 10122184 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2884 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 2000 AT FR UPS 1800Watt 2000VA
2.884 kr
Til butik
PowerWalker VFI 2000 AT FR UPS 1800Watt 2000VA billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 2000 AT FR - UPS - AC 80 - 300 V - 1800 watt - 2000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: VFI 2000 AT FR
EAN: 4260074982497
Varenr.: 998073125
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122184 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS
3.164 kr
Til butik
BlueWalker 10122184 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI AT 2000VA/1800W UPS med IEC C14-UK Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 2000VA Udgangseffekt (W): 1800W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4 x Schuko CEE 7/5 Indgangsstik Typer: IEC C14-UKHighlights AVR LCD Display Intelligent SlotAdvarsel French Outlets...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122184
EAN: 4260074982497
Varenr.: 2876993
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS on-line - PowerWalker VFI 2000 AT FR
3.699 kr
Til butik
UPS on-line - PowerWalker VFI 2000 AT FR billede

Produktinformation

Stabil strøm med UPS on-linePowerWalker VFI 2000 AT FR er en on-line UPS til sikker drift af følsomt udstyr. Den leverer kontinuerlig, ren udgangsspænding og beskytter mod udfald og spændingssving, så pc’er, servere og netværksudstyr kan køre trygt.Til professionelle og hjemmekontorMed tydeligt display foran og intuitive knapper (On, Off, Enter, Esc) er det nemt at holde øje med input- og outputspænding. Enheden er oplagt til kontorer, små serverrum og hjemmearbejdspladser, hvor driftsikkerhed er afgørende.Type: UPS on-line (VFI)Model: VFI 2000 AT FRDisplay: Frontdisplay med spændingsvisningBetjening: On, Off, Enter, EscBrand: PowerWalker...

Produktspecifikationer

Mærke: Power Walker
Kategori: UPS
Vægt: 17.7g
EAN: 4260074982497
Varenr.: 1905560
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS on-line - PowerWalker VFI 2000 AT FR
3.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122184 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122184 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.884 kr2.884 krKøb
2Proshop DK3.164 kr3.164 krKøb
3Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
4Vivas DK3.719 kr3.908 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueWalker 10122184 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS

PriceData har fulgt prisen på BlueWalker 10122184 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS i 144 dage. Laveste pris i perioden er 2.801 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 5.102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.016 kr.

Den nuværende pris på 2.884 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for BlueWalker 10122184 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for BlueWalker 10122184 - PowerWalker VFI AT - 2000VA/1800W - On-Line UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.884 kr3 kr (0%)
31. maj 20262.887 kr7 kr (0%)
30. maj 20262.880 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.879 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.878 kr11 kr (0%)
24. maj 20262.867 kr5 kr (0%)
23. maj 20262.872 kr3 kr (0%)
22. maj 20262.869 kr5 kr (0%)
20. maj 20262.874 kr4 kr (0%)
17. maj 20262.870 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret