Gå til hovedindhold

Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots

PhilipsEludstyrEAN: 8718696164945
Pris fra 283 krtil 593 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 283 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots
283 kr
Til butik
Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots billede

Produktinformation

myLiving Kosipo er en serie af spots med elegante silhuetter og lys af høj kvalitet, der passer til nutidens smag, trends og livsstil. I sort og med 1 - 4 spots.Obs! Ledning medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: L62.8 x W11.8 x H9.2 cm
EAN: 8718696164945
Varenr.: 2045100112
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots
289 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo spotlampe
289 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Kosipo spotskinne, 4xGU10, sort
297 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
KOSIPO bar/tube black 4xNW 230V
351 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips myLiving Kosipo 4 Spot Svart
-23%369 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
KOSIPO bar/tube black 4xNW
373 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots
419 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo spotlampe
425 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
myLiving Kosipo 4 Spot Sort
-14%479 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Myliving kosipo spot sort 4xnw 240v
593 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl283 kr283 krKøb
2Greenline289 kr289 krKøb
3LampeGuru.dk289 kr289 krKøb
4Proshop DK297 kr336 krKøb
5Butik24 DK351 kr390 krKøb
6Teknikproffset DK369 kr428 krKøb
7EL-NETSALG373 kr373 krKøb
8LavprisVVS419 kr419 krKøb
9BilligVVS DK425 kr425 krKøb
10Estore DK479 kr479 krKøb
11Elvvs.dk593 kr593 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots

PriceData har fulgt prisen på Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots i 135 dage. Laveste pris i perioden er 283 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 293 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 283 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Philips myLiving Kosipo spotlampe, 4 spots de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026283 kr6 kr (2%)
30. maj 2026289 kr6 kr (2%)
12. maj 2026283 kr6 kr (2%)
11. maj 2026289 kr6 kr (2%)
6. feb. 2026283 kr10 kr (3%)
4. feb. 2026293 kr10 kr (4%)
20. jan. 2026283 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret