Gå til hovedindhold

Philips myLiving Kosipo lofts-/vægspot x 2, Overflade spotlys, GU10, 2 pære(r ), LED, 220-240 V, Sort

PhilipsEludstyrRoterbare spot-hovederSpotbelysning til stue og soveværelseEAN: 8718696164907

Elegant Philips spotlampe med 2 justerbare GU10 spots i sort metal finish. Perfekt til accent- og stemningsbelysning i moderne indretning. Læs mere

Pris fra 169 krtil 357 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Philips myLiving Kosipo lofts-/vægspot x 2, Overflade spotlys, GU10, 2 pære(r ), LED, 220-240 V, Sort og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo spotlampe
169 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
KOSIPO bar/tube black 2xNW 230V
179 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo spotlampe, 2 spots
179 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Kosipo spotskinne 2xGU10, sort
181 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo spotlampe, 2 spots
219 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo Spot, Sort 2x5,5W
220 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
KOSIPO bar/tube black 2xNW
225 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo lofts-/vægspot x 2, Overflade spotlys, GU10, 2 pære(r ), LED, 220-240 V, Sort
229 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo spotlampe
245 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Kosipo spotlampe, 2 spots
265 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
myLiving Kosipo 2 Spot Sort
-15%279 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Myliving kosipo spot sort 2xnw 240v
357 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving Kosipo lofts-/vægspot x 2, Overflade spotlys, GU10, 2 pære(r ), LED, 220-240 V, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving Kosipo lofts-/vægspot x 2, Overflade spotlys, GU10, 2 pære(r ), LED, 220-240 V, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk169 kr169 krKøb
2Butik24 DK179 kr218 krKøb
3Greenline179 kr179 krKøb
4Proshop DK181 kr220 krKøb
5LavprisEl219 kr219 krKøb
6Homeshop DK220 kr220 krKøb
7EL-NETSALG225 kr225 krKøb
8CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
9BilligVVS DK245 kr245 krKøb
10LavprisVVS265 kr265 krKøb
11Estore DK279 kr279 krKøb
12Elvvs.dk357 kr357 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips myLiving Kosipo Spotlampe Sort 2 Spots

Philips

Elegant Philips spotlampe med 2 justerbare GU10 spots i sort metal finish. Perfekt til accent- og stemningsbelysning i moderne indretning.

• Spotbelysning til stue og soveværelse
• Roterbare spot-hoveder

Beskrivelse

Philips myLiving Kosipo spotlampe er en elegant belysningsløsning med 2 GU10 fatninger i sofistikeret sort metal finish. Med roterbare og vipbare spot-hoveder sikrer den præcis lysretning til både accent- og stemningsbelysning. ClickFix monteringssystemet gør installationen hurtig og værktøjsfri. Den robuste konstruktion og gennemførte finish matcher perfekt nutidens trends og livsstil. Kompatibel med energibesparende GU10 pærer op til 5,5W hver (medfølger ikke). Ideel til stue, soveværelse og køkken hvor fleksibel belysning ønskes. Designet kombinerer funktionalitet med æstetik og sikrer lang holdbarhed.

Specifikationer

Farve:Sort
Fatning:2x GU10
IP klasse:IP20
Materiale:Metal
Montering:ClickFix system
Spænding:220-240V AC, 50-60Hz
Størrelse:240mm x 92mm (B x H)
Maks effekt:2x 5,5W
Spot-hoveder:Roterbare og vipbare

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilke pærer passer til Philips Kosipo spotlampen?

Lampen bruger standard GU10 fatning og kan anvende pærer op til maksimalt 5,5W hver. Du kan vælge mellem LED, halogen eller energisparepærer i GU10 fatning.

Kan man justere lysretningen på Kosipo spotlamperne?

Ja, begge spot-hoveder er fuldt roterbare og vipbare, så du kan rette lyset præcist hvor det skal belyse. Dette giver maksimal fleksibilitet til accent- og stemningsbelysning.

Er Philips Kosipo spotlampe svær at montere?

Nej, lampen bruger Philips ClickFix monteringssystem som gør installationen hurtig og værktøjsfri. Du monterer beslaget, tilslutter ledningerne og klikker lampen fast.

Kan Kosipo spotlampen dæmpes?

Lampen kan dæmpes hvis du bruger dæmpbare GU10 pærer sammen med en ekstern dæmper. Selve armaturen har ikke indbygget dæmpning, men er kompatibel med standard dæmpere.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myLiving Kosipo lofts-/vægspot x 2, Overflade spotlys, GU10, 2 pære(r ), LED, 220-240 V, Sort

PriceData har fulgt prisen på Philips myLiving Kosipo lofts-/vægspot x 2, Overflade spotlys, GU10, 2 pære(r ), LED, 220-240 V, Sort i 87 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Philips myLiving Kosipo lofts-/vægspot x 2, Overflade spotlys, GU10, 2 pære(r ), LED, 220-240 V, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Philips myLiving Kosipo lofts-/vægspot x 2, Overflade spotlys, GU10, 2 pære(r ), LED, 220-240 V, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026169 kr10 kr (6%)
5. maj 2026179 kr6 kr (3%)
16. mar. 2026173 kr13 kr (8%)
9. mar. 2026160 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret