Gå til hovedindhold

Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu - Philips Hue 40w

Pris fra 309 krtil 519 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 290 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu - Philips Hue 40w og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W
309 kr
Til butik
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W billede

Produktinformation

Philips Hue udendørs strømforsyning 40W/100WDenne strømforsyning passer til alle Hue lavvolt udendørslamper - Herunder lamperne Impress, Lily og Calla lavvolts lamper, men også udendørs lightstrip. Strømforsyningen er til dig som enten vil have flere Hue...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Reservedele
Farve: black
Størrelse: 85 x 35 x 200 mm
EAN: 8719514413979
Varenr.: 2099176105
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W
312 kr
Til butik
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W billede

Produktinformation

Tilpas Antallet af Lavvolt Lamper på Ét Stik Denne strømforsyning fra Philips Hue er designet til at tilslutte Hue lavvolt udendørslamper, herunder lamperne Impress, Lily, Calla og udendørs lightstrip. Den er perfekt til dig, der ønsker at have flere lavv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: black
Størrelse: 85 x 35 x 200 mm
EAN: 8719514413979
Varenr.: 2099176105
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Outdoor 40W Power Supply
312 kr
Til butik
Philips Hue Outdoor 40W Power Supply billede

Produktinformation

Kom godt i gang med dit udendørs belysningssytem med denne udendørs strømforsyning, som gør det muligt at tilslutte op til 40 W. Tilslut maks. 35 meter kabel til enhver lav volt Philips Hue udendørslampe. Det samlede wattforbrug for alle tilsluttede lav volt udendørslamper må være op til 40 W pr. strømforsyning.Oplys mørke stier, skab højdepunkter i dit landskab eller skab en unik stemning på terrassen. Du kan gøre det selv ved hjælp Hue spots eller piedestaler. Produkterne er baseret på lav volt, er sikre at bruge og nemme at installere. Det er ikke længere svært at installere udendørsbelysning: Du kan skabe og udvide som du vil.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003149201
EAN: 8719514413979
Varenr.: 3089876
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Udendørs 40 W strømforsyning
-15%339 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W
339 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Udendørs 40 W strømforsyning - 8719514413979
340 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu - Philips Hue 40w
369 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue 40Watt Strømforsyningsadapter
372 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu - Philips Hue 40w koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu - Philips Hue 40w koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk309 kr309 krKøb
2LavprisEl312 kr312 krKøb
3Proshop DK312 kr351 krKøb
4Lamper.dk339 kr339 krKøb
5Greenline339 kr339 krKøb
6Homeshop DK340 kr340 krKøb
7Dustin DK369 kr455,25 krKøb
8CompuMail DK372 kr372 krKøb
9BilligVVS DK519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu - Philips Hue 40w

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu - Philips Hue 40w i 98 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 313 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 307 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu - Philips Hue 40w. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu - Philips Hue 40w de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026309 kr4 kr (1%)
30. maj 2026313 kr1 kr (0%)
16. maj 2026312 kr3 kr (1%)
12. maj 2026309 kr3 kr (1%)
11. maj 2026312 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026309 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026312 kr3 kr (1%)
31. mar. 2026309 kr3 kr (1%)
30. mar. 2026312 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026309 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret