Gå til hovedindhold

Philips Hue Udendørs 100 W strømforsyning - 8719514414150

Philips HueCentral styring af hjemmetIP67 beskyttetSmart udendørsbelysningEAN: 8719514414150

Philips Hue 100W udendørs strømforsyning til 24V lavvolt lamper. IP67 beskyttet mod vejrlig med 25.000 timers levetid. Kompatibel med alle Hue udendørslamper. Læs mere

Pris fra 519 krtil 699 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 509 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Philips Hue Udendørs 100 W strømforsyning - 8719514414150 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 100W
519 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 100W
539 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Outdoor 100 W Power Supply
539 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Udendørs 100 W strømforsyning
-16%569 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Udendørs 100 W strømforsyning - 8719514414150
569 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Hue udendrs strmforsyning, 100W, 24V
596 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 100W
649 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue - Strømforsyning - 100 Watt - sort
678 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 100W
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Udendørs 100 W strømforsyning - 8719514414150 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Udendørs 100 W strømforsyning - 8719514414150 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk519 kr519 krKøb
2Greenline539 kr539 krKøb
3Proshop DK539 kr578 krKøb
4Lamper.dk569 kr569 krKøb
5Homeshop DK569 kr569 krKøb
6WATTOO.DK596 kr596 krKøb
7BilligVVS DK649 kr649 krKøb
8CS MEGASTORE DK678 kr717 krKøb
9LavprisVVS699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips Hue Udendørs 100W strømforsyning

Philips Hue

Philips Hue 100W udendørs strømforsyning til 24V lavvolt lamper. IP67 beskyttet mod vejrlig med 25.000 timers levetid. Kompatibel med alle Hue udendørslamper.

• philips hue strømforsyning
• udendørs driver
• 24v strømforsyning
• hue transformer
• lavvolt strømforsyning
• smart belysning tilbehør
• Smart udendørsbelysning
• IP67 beskyttet

Beskrivelse

Philips Hue udendørs strømforsyning på 100W er den perfekte løsning til dine smarte udendørslamper. Denne robuste og vejrbestandige strømforsyning leverer stabil 24V lavvolt til alle dine Philips Hue udendørslamper som Impress, Bollard, Calla og Lily. Med IP67 beskyttelse klarer den alle vejrforhold og har en lang levetid på op til 25.000 timer. Strømforsyningen gør det nemt at udvide din smarte belysning i haven, på terrassen eller langs stier. Den kompakte størrelse og nemme installation gør den til det ideelle valg for dig, der vil skabe atmosfære og funktionalitet med intelligent belysning udendørs.

Specifikationer

farve:Sort
effekt:100W
levetid:25.000 timer
ip_klasse:IP67
materiale:Plast
spænding:24V
størrelse:65 x 40.6 x 116.84 mm
beskyttelse:Vandtæt ned til 1 meter
tilslutning:EU stik
kompatible_lamper:Impress, Bollard, Calla, Lily

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er strømforsyningen vandtæt?

Ja, den har IP67 beskyttelse og kan klare nedsænkning i vand ned til 1 meters dybde.

Hvilke Hue lamper passer den til?

Den passer til alle Philips Hue 24V udendørslamper som Impress, Bollard, Calla og Lily.

Hvad er den forventede levetid?

Strømforsyningen har en forventet levetid på op til 25.000 timer ved normal drift.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue Udendørs 100 W strømforsyning - 8719514414150

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue Udendørs 100 W strømforsyning - 8719514414150 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 497 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 514 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Philips Hue Udendørs 100 W strømforsyning - 8719514414150. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Philips Hue Udendørs 100 W strømforsyning - 8719514414150 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026519 kr4 kr (1%)
14. maj 2026515 kr24 kr (4%)
12. maj 2026539 kr20 kr (4%)
11. maj 2026519 kr4 kr (1%)
24. apr. 2026515 kr4 kr (1%)
23. apr. 2026519 kr4 kr (1%)
22. apr. 2026515 kr4 kr (1%)
21. apr. 2026511 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026514 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026515 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret