Gå til hovedindhold

Varta Outdoor Sports Ultralight H30R - Lommelygte til hovedet - LED - 3 W - hvid

VartaCentral styring af hjemmetEAN: 4008496996957
Pris fra 132 krtil 318,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 186,25 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Varta Outdoor Sports Ultralight H30R - Lommelygte til hovedet - LED - 3 W - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Outdoor Sports Ultralight H30R - Lommelygte til hovedet - LED - 3 W - hvid
132 kr
Til butik
Varta Outdoor Sports Ultralight H30R - Lommelygte til hovedet - LED - 3 W - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Pandelamper
Farve: 2
Artikel nr.: 18631101401
EAN: 4008496996957
Varenr.: 6099935
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Outdoor Sports Ultralight H30R
132 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Outdoor Sports Ultralight H30R Lommelygte til hovedet 3W
153 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta Outdoor Sports Ultralight H30R Pannlampa 300 lm Vit
-12%192 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Udendørs Sports Ultralet H30R pandelampe 300 lm Hvid
-15%219 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Varta H30R pandelampe outdoor
318,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Outdoor Sports Ultralight H30R - Lommelygte til hovedet - LED - 3 W - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Outdoor Sports Ultralight H30R - Lommelygte til hovedet - LED - 3 W - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK132 kr171 krKøb
2Proshop DK132 kr171 krKøb
3CompuMail DK153 kr153 krKøb
4Teknikproffset DK192 kr241 krKøb
5Estore DK219 kr219 krKøb
6RedOffice Konpap318,25 kr318,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Outdoor Sports Ultralight H30R - Lommelygte til hovedet - LED - 3 W - hvid

PriceData har fulgt prisen på Varta Outdoor Sports Ultralight H30R - Lommelygte til hovedet - LED - 3 W - hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 36 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Varta Outdoor Sports Ultralight H30R - Lommelygte til hovedet - LED - 3 W - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Varta Outdoor Sports Ultralight H30R - Lommelygte til hovedet - LED - 3 W - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026132 kr16 kr (11%)
15. apr. 2026148 kr37 kr (33%)
14. apr. 2026111 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026112 kr2 kr (2%)
10. apr. 2026114 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026115 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026119 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret