Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C425, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form)

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 4895252500899
Pris fra 668 krtil 1.470 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 802 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 596 kr 17. mar.

Sammenlign priser på TP-Link Tapo C425, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 668 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C425, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form)
668 kr
Til butik
TP-Link Tapo C425, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Overvågningsudstyr
Farve: 3
Artikel nr.: Tapo C425
EAN: 4895252500899
Varenr.: 10407498
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo C425 Overvågningskamera med Wifi
679 kr
Til butik
TP-link Tapo C425 Overvågningskamera med Wifi billede

Produktinformation

Tp-Link Tapo C425 er et Wifi-overvågningskamera med op til 300 dages batteritid, der giver dig fleksibel hjemmesikkerhed til indendørs og udendørs brug – uden behov for netværkskabler. Det genopladelige batteri holder kameraet i drift i lang tid ad gangen, hvilket gør det velegnet de steder, hvor du ikke har nem adgang til en stikkontakt. Se mere – også når det er mørkt Med farvenatsevne i mørke kan du se, hvad der sker, selv når lyset er slukket. Det gør det lettere at genkende personer og detaljer i dine optagelser sammenlignet med klassisk sort-hvid nattesyn. Tal, lyt og reager med tovejskommunikation Tovejskommunikation giver dig mulighed for både at lytte med og tale til personer foran kameraet – uanset om du er hjemme eller væk. Wifi og fleksibel placering Wifi-tilslutning kobler kameraet direkte på dit trådløse netværk. Fordi kameraet ikke er bundet til et netværkskabel, kan det flyttes efter behov. Vælg selv, hvor optagelserne skal gemmes Du kan vælge mellem cloud-baseret lagring eller lokal lagring via Micro-SD-kort op til 512 GB – tilpas løsningen til din måde at bruge overvågning på. I pakken: Tp-Link Tapo C425 overvågningskamera.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: Tapo C425
EAN: 4895252500899
Varenr.: 65454
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C425 Smart trådløst sikkerhedskamera, Hvid
697 kr
Til butik
TP-Link Tapo C425 Smart trådløst sikkerhedskamera, Hvid billede

Produktinformation

Trådfrit, installeres næsten overalt: Giver 100% ledningsfri installation. En magnetisk base giver mulighed for nem justering og adgang til batteriet. Juster nemt til den bedste vinkel: Overvåg fra enhver vinkel med den justerbare magnetiske base. Strøm der varer: Reducer besværet med at genoplade med dets 10000mAh batteri, der sikrer op til 300 dages uafbrudt ydeevne på en enkelt opladning.△ 2K QHD Live View: Leverer krystalklare og meget detaljerede billeder med en opløsning på 2560×1440, hvilket er 1,7× flere pixels end 1080p. Color Night Vision: Forbedrer din sikkerhed ved at afsløre lysere, fuldfarvede billeder og levende detaljer, selv under dårlige lysforhold med indbyggede spotlights og stjernelyssensoren. Se bredere, se flere detaljer: Udvider din visuelle dækning med en 150° superbred FOV. Aktivitetszone, der kan tilpasses: Konfigurer specifikke detektionszoner for at blive advaret for områder, der betyder mest. Gratis AI-detektion: Ved brug af AI-teknologi giver kameraet advarsler, når det identificerer personer, kæledyr og køretøjer, ved at reducere falske advarsler og unødvendige notifikationer. IP66 vejrbestandig: Giver fremragende vandtæt og støvtæt ydeevne til udendørs scenarier. Tapo Solar Panel Understøttet: Hold dit kamera arbejde døgnet rundt med Tapo A200 solpanel.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: Tapo C425
EAN: 4895252500899
Varenr.: 3255294
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Tapo C425 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440
779 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C425 udendørs overvågningskamera
799 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs - TP-Link Tapo smart, trådfrit
1.009 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs - TP-Link Tapo smart, trådfrit
1.029 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Tapo C425 Smart Wire-free Security Camera
1.249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Tapo Smart trådløst sikkerhedskamera /Tapo C425
1.470 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C425, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C425, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK668 kr707 krKøb
2Av-Cables DK679 kr679 krKøb
3Proshop DK697 kr697 krKøb
4Ultrashop779 kr779 krKøb
5Komplett DK799 kr799 krKøb
6Boligcenter DK1.009 kr1.009 krKøb
7Vivas DK1.029 kr1.108 krKøb
8Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
9Teknikproffset DK1.470 kr1.529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo C425, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo C425, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 753 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 649 kr.

Den nuværende pris på 668 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for TP-Link Tapo C425, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for TP-Link Tapo C425, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Loft/væg, Hvid, Kugle (form) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026668 kr11 kr (2%)
25. maj 2026679 kr20 kr (3%)
23. maj 2026659 kr20 kr (3%)
20. maj 2026679 kr20 kr (3%)
18. maj 2026659 kr1 kr (0%)
14. maj 2026658 kr1 kr (0%)
13. maj 2026659 kr1 kr (0%)
2. maj 2026658 kr1 kr (0%)
1. maj 2026659 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026658 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret