Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo L930-5 - Lysrem - LED - 13 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 4897098681367
Pris fra 278 krtil 419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Tapo L930-5 - Lysrem - LED - 13 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo L930-5 Lysrem 13W 16 millioner farver
278 kr
Til butik
Tapo L930-5 Lysrem 13W 16 millioner farver billede

Produktinformation

Tapo L930-5 - Lysrem - LED - 13 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Tapo L930-5
EAN: 4897098681367
Varenr.: 1000747988
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tapo L930-5 - Lysrem - LED - 13 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m
289 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo L930-5 Smart Wi-Fi Light Strip Multicolor
289 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tapo L930-5 Lysrem 13W 16 millioner farver
389 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LED lysstrip Wi‑Fi - TP-Link Tapo, multicolor, 5 m
-22%399 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LED lysstrip Wi‑Fi - TP-Link Tapo, multicolor, 5 m
-21%419 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tapo L930-5 - Lysrem - LED - 13 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tapo L930-5 - Lysrem - LED - 13 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK278 kr278 krKøb
2CS MEGASTORE DK289 kr328 krKøb
3Proshop DK289 kr328 krKøb
4Ultrashop389 kr389 krKøb
5Boligcenter DK399 kr399 krKøb
6Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tapo L930-5 - Lysrem - LED - 13 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m

PriceData har fulgt prisen på Tapo L930-5 - Lysrem - LED - 13 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m i 186 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 305 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 282 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Tapo L930-5 - Lysrem - LED - 13 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Tapo L930-5 - Lysrem - LED - 13 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026278 kr6 kr (2%)
29. apr. 2026284 kr6 kr (2%)
1. apr. 2026290 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026289 kr20 kr (7%)
18. mar. 2026269 kr23 kr (8%)
17. mar. 2026292 kr50 kr (21%)
17. feb. 2026242 kr5 kr (2%)
10. feb. 2026247 kr31 kr (11%)
3. feb. 2026278 kr11 kr (4%)
25. dec. 2025289 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret