Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo L920-5 smart Wi‑Fi LED-lysbånd 5 m - RGBIC, variable farver, 2.100 mcd

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 4897098682609
Pris fra 249 krtil 499 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 213 kr 22. mar.

Sammenlign priser på TP-Link Tapo L920-5 smart Wi‑Fi LED-lysbÃ¥nd 5 m - RGBIC, variable farver, 2.100 mcd og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Tapo L920-5 led strips Universal stribelys 5000 mm
249 kr
Til butik
TP-Link Tapo L920-5 led strips Universal stribelys 5000 mm billede

Produktinformation

TP-Link Tapo L920-5 Led Strips Universal Stribelys - 5000 mm Oplev den perfekte belysning med TP-Link Tapo L920-5 led strips, der strækker sig over 5000 mm. Disse universelle stribelys er ideelle til at skabe den ønskede atmosfære i ethvert rum. Med jus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4897098682609
Varenr.: 91608
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tapo L920-5 - Lysrem - LED - 13.5 W - klasse G - 16 millioner farver - 5 m
252 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo L920-5 Smart Wi-Fi Light Strip Multicolor
253 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo L920-5 Smart Light Strip RGB 5 m
259 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo L920-5 Lysrem 13.5W 16 millioner farver
334 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TP-Link Tapo Smart Wi-Fi Light Strip Led Lys - GEEKD.dk
408 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Tapo L920-5 Lysrem 13.5W 16 millioner farver
424 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Tapo L920-5 smart Wi‑Fi LED-lysbånd 5 m - RGBIC, variable farver, 2.100 mcd
479 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Tapo L920-5 smart Wi‑Fi LED-lysbånd 5 m - RGBIC, variable farver, 2.100 mcd
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo L920-5 smart Wi‑Fi LED-lysbånd 5 m - RGBIC, variable farver, 2.100 mcd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo L920-5 smart Wi‑Fi LED-lysbÃ¥nd 5 m - RGBIC, variable farver, 2.100 mcd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop249 kr249 krKøb
2CS MEGASTORE DK252 kr291 krKøb
3Proshop DK253 kr292 krKøb
4Av-Cables DK259 kr259 krKøb
5CompuMail DK334 kr334 krKøb
6Geekd408 kr408 krKøb
7Teknikproffset DK424 kr483 krKøb
8Boligcenter DK479 kr479 krKøb
9Vivas DK499 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo L920-5 smart Wi‑Fi LED-lysbånd 5 m - RGBIC, variable farver, 2.100 mcd

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo L920-5 smart Wi‑Fi LED-lysbÃ¥nd 5 m - RGBIC, variable farver, 2.100 mcd i 183 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for TP-Link Tapo L920-5 smart Wi‑Fi LED-lysbÃ¥nd 5 m - RGBIC, variable farver, 2.100 mcd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for TP-Link Tapo L920-5 smart Wi‑Fi LED-lysbÃ¥nd 5 m - RGBIC, variable farver, 2.100 mcd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026249 kr9 kr (4%)
28. maj 2026240 kr4 kr (2%)
22. maj 2026236 kr1 kr (0%)
7. maj 2026237 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026236 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026235 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026234 kr4 kr (2%)
28. mar. 2026230 kr12 kr (5%)
27. mar. 2026242 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026243 kr30 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret