Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C520WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, CE, FCC, RoHS, RCM, Loft, Sort, Hvid

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 4895252501599
Pris fra 357 krtil 936 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 579 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 332 kr 13. mar.

Sammenlign priser på TP-Link Tapo C520WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, CE, FCC, RoHS, RCM, Loft, Sort, Hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 357 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo C520WS Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440
357 kr
Til butik
Tapo C520WS Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440 billede

Produktinformation

Tapo C520WS - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - 2K - audio - trådløs - WiFi - 2.4GHz radio - H.264 - DC 9 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TAPO C520WS
EAN: 4895252501599
Varenr.: 1001286650
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C520WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, CE, FCC, RoHS, RCM, Loft, Sort, Hvid
366 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs TP-Link Tapo C520WS 2K QHD (2560 × 1440)
-42%429 kr
Før 744 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera udendørs TP-Link Tapo C520WS 2K QHD (2560 × 1440) billede

Produktinformation

Tapo C520WS - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - 2K - audio - trådløs - WiFi - 2.4GHz radio - H.264 - DC 9 VGenereltBredde: 12.38 cmConnectivity teknologi: Med ledning, trådløsDybde: 12.3 cmEnhedstype: NetværksovervågningskameraHøjde: 9 cmKamera monteringstype: Vægmonteringtil loftmonteringstangmonteringLydsupport: Ja: indbygget højttalertovejs-audiofunktionindbygget mikrofonKameraBevægelsesdetektion: JaBilledhastighed (maks.): 30 frames pr. sekundDigital videoformat: H.264Egenskaber: KæledyrsdetektionLED-indikatornulstillingsknapkrydslinjedetektionVehicle DetectionPerson Detectionindbygget dobbelt antenneSnapshot-notifikationclipsnotifikationStarlight Color Night Visionlyd- og lysalarmInfrarød distance: 29.87 mInfrarød LEDs: JaMax digital video opløsning: 2560 x 1440Opløsning ved digital videooptagelse: 2560 x 1440Type: Farve - Dag/nat - panonering / hældningsvinkel - udendørs - vejrbestandigVideo Modes: 2KBilledsensorType: 4 MP CMOS 1/3"ObjektivkonstruktionBrændvidde: 3.18 mmObjekti...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.81g
EAN: 4895252501599
Varenr.: 1830817
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CAMERA TP-LINK TAPO C520WS
439 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs TP-Link Tapo C520WS 2K QHD (2560 × 1440)
-41%449 kr
Før 764 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK Tapo C520WS Övervakningskamera för utomhusbruk
488 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Tp-link - Tapo C520ws Outdoor Pan/tilt Security Wi-fi Camera
499,95 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C520WS Kuppel IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2560 x 1440 pixel Loft
558 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo C520WS Trådløst overvågningskamera
599 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C520WS Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera
749 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Tapo C520ws Dome Ip-sikkerhedskamera Indendørs Og Udendørs
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C520WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, CE, FCC, RoHS, RCM, Loft, Sort, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C520WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, CE, FCC, RoHS, RCM, Loft, Sort, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK357 kr357 krKøb
2CS MEGASTORE DK366 kr405 krKøb
3Boligcenter DK429 kr429 krKøb
4Ultrashop439 kr439 krKøb
5Vivas DK449 kr518 krKøb
6Teknikproffset DK488 kr547 krKøb
7Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb
8Superprice.dk558 kr558 krKøb
9Av-Cables DK599 kr599 krKøb
10Proshop DK749 kr749 krKøb
11Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo C520WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, CE, FCC, RoHS, RCM, Loft, Sort, Hvid

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo C520WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, CE, FCC, RoHS, RCM, Loft, Sort, Hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 386 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 359 kr.

Den nuværende pris på 357 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for TP-Link Tapo C520WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, CE, FCC, RoHS, RCM, Loft, Sort, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for TP-Link Tapo C520WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, CE, FCC, RoHS, RCM, Loft, Sort, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026357 kr5 kr (1%)
28. maj 2026352 kr14 kr (4%)
27. maj 2026366 kr14 kr (4%)
23. maj 2026352 kr14 kr (4%)
22. maj 2026366 kr14 kr (4%)
9. maj 2026352 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026356 kr30 kr (8%)
29. apr. 2026386 kr30 kr (8%)
22. apr. 2026356 kr10 kr (3%)
21. apr. 2026366 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret