Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C560WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Ledningsført, Amazon Alexa & Google Assistant, FCC, RoHS, RCM, Loft/væg/skrivebord

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 1210002602679
Pris fra 592 krtil 799 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 582 kr 29. maj

Sammenlign priser på TP-Link Tapo C560WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Ledningsført, Amazon Alexa & Google Assistant, FCC, RoHS, RCM, Loft/væg/skrivebord og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 592 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C560WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Ledningsført, Amazon Alexa & Google Assistant, FCC, RoHS, RCM, Loft/væg/skrivebord
592 kr
Til butik
TP-Link Tapo C560WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Ledningsført, Amazon Alexa & Google Assistant, FCC, RoHS, RCM, Loft/væg/skrivebord billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Overvågningsudstyr
Farve: 1
Artikel nr.: TAPO C560WS
EAN: 1210002602679
Varenr.: 24291560
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link TAPO C560WS Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160
593 kr
Til butik
TP-Link TAPO C560WS Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Tapo C560WS V1 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, 2.4GHz radio, LAN 10/100 - H.264

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TAPO C560WS
EAN: 1210002602679
Varenr.: 1003133579
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo C560WS Trådløst overvågningskamera
609 kr
Til butik
TP-link Tapo C560WS Trådløst overvågningskamera billede

Produktinformation

Med 4K 3840 × 2160 px opløsning fanger Tp-Link Tapo C560WS små detaljer, der gør det lettere at genkende personer og hændelser i optagelserne fra udendørs overvågning af hjem, kontor og ejendom. Kameraet dækker 360° horisontalt og 98° vertikalt, så blinde vinkler minimeres. Trådløs forbindelse via 2,4 GHz wifi (IEEE 802.11b/g/n) giver fleksibilitet til at placere kameraet, hvor du har strøm og wifi-dækning. Udendørs klar med IP66 og nattesyn IP66-klassificeringen beskytter kameraet mod støv og kraftige vandstråler, hvilket gør det egnet til udendørs brug. Temperaturintervallet fra -30 °C til 60 °C betyder, at det fungerer i både frostvejr og varme perioder. Nattesyn med farve, IR og smart-tilstand sikrer synlighed i mørke, og 2 spotlights kan belyse området efter behov. Lagring, lyd og praktiske detaljer Du kan gemme optagelser på MicroSD-kort op til 512 GB (medfølger ikke) eller i cloud og vælge mellem lokal lagring og online adgang. Forbindelsen og lagrede data beskyttes med WPA/WPA2-PSK og AES 128-bit kryptering. To-vejs audio giver dig mulighed for at høre lyd fra kameraet og tale tilbage via den indbyggede højttaler, mens digital zoom op til 18x hjælper dig med at fremhæve detaljer i optagelserne. Kameraets dimensioner er 147,4 × 74,7 × 165,4 mm, og strømforsyningen er 12 V / 1 A med 3 m kabel.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: TAPO C560WS
EAN: 1210002602679
Varenr.: 66390
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Tapo C560WS udendørs pan/tilt Wi‑Fi overvågningskamera 4K
-1%729 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link TAPO C560WS Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160
739 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Tapo C560WS udendørs pan/tilt Wi‑Fi overvågningskamera 4K
-1%749 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C560WS
799 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C560WS 4K udendørs sikkerhedskamera
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C560WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Ledningsført, Amazon Alexa & Google Assistant, FCC, RoHS, RCM, Loft/væg/skrivebord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C560WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Ledningsført, Amazon Alexa & Google Assistant, FCC, RoHS, RCM, Loft/væg/skrivebord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK592 kr631 krKøb
2CompuMail DK593 kr593 krKøb
3Av-Cables DK609 kr609 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Ultrashop739 kr739 krKøb
6Vivas DK749 kr828 krKøb
7Proshop DK799 kr838 krKøb
8Komplett DK799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo C560WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Ledningsført, Amazon Alexa & Google Assistant, FCC, RoHS, RCM, Loft/væg/skrivebord

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo C560WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Ledningsført, Amazon Alexa & Google Assistant, FCC, RoHS, RCM, Loft/væg/skrivebord i 182 dage. Laveste pris i perioden er 582 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 627 kr.

Den nuværende pris på 592 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for TP-Link Tapo C560WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Ledningsført, Amazon Alexa & Google Assistant, FCC, RoHS, RCM, Loft/væg/skrivebord. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for TP-Link Tapo C560WS, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Ledningsført, Amazon Alexa & Google Assistant, FCC, RoHS, RCM, Loft/væg/skrivebord de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026592 kr10 kr (2%)
29. maj 2026582 kr3 kr (1%)
27. maj 2026585 kr4 kr (1%)
25. maj 2026589 kr4 kr (1%)
24. maj 2026593 kr3 kr (1%)
23. maj 2026596 kr4 kr (1%)
22. maj 2026600 kr4 kr (1%)
21. maj 2026604 kr4 kr (1%)
20. maj 2026608 kr4 kr (1%)
18. maj 2026612 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret