Gå til hovedindhold

OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26

Pris fra 192 krtil 210 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 192 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26
192 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonatlag, syntetisk gummi - sort - for Samsung Galaxy S26

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-000019
EAN: 0840434747849
Varenr.: 1003961656
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Magnets-cover til Galaxy S26 - Sort
199 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Magnets-cover til Galaxy S26 - Sort billede

Produktinformation

Otterbox Symmetry Magnets-coveret i sort holder din Samsung Galaxy S26 beskyttet i hverdagen uden at gøre telefonen markant større. Coveret er beregnet til Samsung Galaxy S26 og tåler daglige stød og fald, så telefonen er bedre beskyttet i typiske hverdagssituationer. Mindst 40 % genanvendt materiale betyder, at en del af plasten kommer fra genbrugskilder. Klar til trådløs hurtig opladning Indbyggede magneter gør coveret egnet til trådløs hurtig opladning, så du kan sætte telefonen på en kompatibel oplader uden at fjerne coveret. Beskyttelse til skærm, kamera og betjening Hævede kanter rundt om kamera og skærm hjælper med at beskytte mod ridser, når telefonen ligger på bordet eller i lommen. Responsive knapper sikrer, at tryk på volumen og tænd/sluk stadig føles naturlige, selvom telefonen er i coveret. I pakken: Otterbox Symmetry Magnets-cover til Samsung Galaxy S26.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til Galaxy S26 (Plus & Ultra)
Artikel nr.: 12227958
EAN: 0840434747849
Varenr.: 24911
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Series - back cover for mobile phone
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK192 kr192 krKøb
2Av-Cables DK199 kr199 krKøb
3Proshop DK210 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 i 62 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 192 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026192 kr1 kr (1%)
22. maj 2026193 kr1 kr (1%)
8. maj 2026192 kr7 kr (4%)
9. apr. 2026199 kr75 kr (27%)
8. apr. 2026274 kr75 kr (38%)
2. apr. 2026199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret