Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15

Pris fra 185 krtil 269 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 17. maj

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15
185 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15 billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - sort - for Apple iPhone 13, 14, 15, 16e

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-92928
EAN: 0840304733071
Varenr.: 1001367259
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry MagSafe Apple iPhone 16e/15/14/13 - black
192 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Magsafe til iPhone 13, 14 og 15 - Sort
199 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Magsafe til iPhone 13, 14 og 15 - Sort billede

Produktinformation

Otterbox Symmetry MagSafe giver effektiv hverdagsbeskyttelse til iPhone 13, iPhone 14 og iPhone 15 i et slank profil, der ikke fylder unødigt i lommen. Coveret er lavet af polykarbonat og gummi, så telefonen er omsluttet af et hårdt ydre med en mere eftergivende inderside. Det er DROP+ certificeret (MIL-STD-810G 516.6). Beskyttelse til skærm og kamera Forhøjede kanter beskytter kamera og skærm, så glasfladerne i højere grad undgår direkte kontakt med bordkanter og andre overflader. Når du lægger telefonen fra dig, er det coveret selv, der tager den første kontakt. Klar til MagSafe og trådløs opladning Med MagSafe-understøttelse er coveret beregnet til at fungere sammen med MagSafe-tilbehør. Det betyder, at du kan bruge kompatible opladere og holdere uden at tage coveret af. Coveret er også kompatibelt med trådløs opladning. Overfladen har en antibakteriel belægning, som er udviklet til at hæmme væksten af uønskede bakterier på selve coveret. I pakken: 1 stk. Otterbox Symmetry MagSafe cover i farven sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til iPhone 15
Artikel nr.: 77-92928
EAN: 0840304733071
Varenr.: 22085
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover OtterBox Symmetry Series - sort til iPhone 13/14/15/16e
-8%229 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Otterbox Symmetry MagSafe iPhone 15/14/13
-27%249 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover OtterBox Symmetry Series - sort til iPhone 13/14/15/16e
-7%249 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK185 kr185 krKøb
2Proshop DK192 kr231 krKøb
3Av-Cables DK199 kr199 krKøb
4Boligcenter DK229 kr229 krKøb
5Teknikproffset DK249 kr298 krKøb
6Vivas DK249 kr318 krKøb
7Ultrashop269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 13, 14, 15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026185 kr5 kr (3%)
30. maj 2026190 kr18 kr (10%)
27. maj 2026172 kr15 kr (8%)
26. maj 2026187 kr11 kr (6%)
25. maj 2026176 kr11 kr (6%)
24. maj 2026187 kr30 kr (19%)
22. maj 2026157 kr15 kr (9%)
21. maj 2026172 kr4 kr (2%)
20. maj 2026176 kr11 kr (6%)
19. maj 2026187 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret