Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24

Pris fra 146 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24
146 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24 billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - sort - for Samsung Galaxy S24

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-94531
EAN: 0840304750993
Varenr.: 1001762947
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Samsung Galaxy S24 - black
146 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Robustt etui til Galaxy S24 - Sort
199 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Robustt etui til Galaxy S24 - Sort billede

Produktinformation

Otterbox Symmetry Robustt etui er udviklet specifikt til Samsung Galaxy S24, så udskæringer og pasform matcher mobilen præcist. Coveret understøtter trådløs opladning, så du kan lade telefonen op uden at tage etuiet af. Robustt etui i slankt design Med betegnelsen robustt etui får du et cover, der beskytter din Galaxy S24 og samtidig fylder minimalt i lommen eller hånden. Gennemført betjening og genanvendt materiale Alle knapper og funktioner er fuldt tilgængelige gennem coveret, så du ubesværet kan styre lyd, tænd/sluk og bruge porte og kamera. Materialet består af over 50% genanvendt plast, hvilket gør det til et mere bæredygtigt valg. I pakken: Otterbox Symmetry Robustt etui til Samsung Galaxy S24.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til Galaxy S24 (FE, Plus & Ultra)
Artikel nr.: 77-94531
EAN: 0840304750993
Varenr.: 22288

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK146 kr146 krKøb
2Proshop DK146 kr185 krKøb
3Av-Cables DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026146 kr3 kr (2%)
23. maj 2026149 kr1 kr (1%)
22. maj 2026150 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026149 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026150 kr19 kr (11%)
17. apr. 2026169 kr5 kr (3%)
13. apr. 2026164 kr14 kr (9%)
8. apr. 2026150 kr19 kr (11%)
5. apr. 2026169 kr19 kr (13%)
23. mar. 2026150 kr13 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret