Gå til hovedindhold

OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra

OtterBoxMobiltelefon – coversEAN: 0840304786367
Pris fra 149 krtil 167 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry til Galaxy S25 Ultra - Sort
149 kr
Til butik
Otterbox Symmetry til Galaxy S25 Ultra - Sort billede

Produktinformation

Otterbox Symmetry til Samsung Galaxy S25 Ultra giver solid beskyttelse i hverdagen uden at gå på kompromis med funktioner som trådløs opladning. Coveret er lavet af polykarbonat og gummi og fås her i sort. Beskyttelsesniveauet er DROP+ certificeret og tåler 3 gange så mange fald som MIL-STD-810G 516.6 standarden. Coveret har desuden en antibakteriel belægning på overfladen. DROP+ beskyttelse til hverdagens uheld DROP+ certificeringen betyder, at coveret er testet til at klare flere fald end militærstandarden MIL-STD-810G 516.6. Det gør det til et godt valg, hvis din Samsung Galaxy S25 Ultra ofte er med på farten eller ryger ud af lommen en gang imellem. Gennemtænkt design til Galaxy S25 Ultra Med forhøjede kanter omkring både kamera og skærm mindskes risikoen for ridser, når telefonen ligger med skærm eller bagside nedad. Åbninger til kamera, porte og alle knapper sikrer, at du frit kan bruge funktioner og tilslutninger som normalt. Coveret er kompatibelt med trådløs opladning, så du kan lade din Samsung Galaxy S25 Ultra op uden at tage det af. I pakken: Otterbox Symmetry cover til Samsung Galaxy S25 Ultra.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til Galaxy S25 Ultra
Artikel nr.: 77-97513
EAN: 0840304786367
Varenr.: 66510
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra
162 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Magnets Samsung Galaxy S25 Ultra black
167 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK149 kr149 krKøb
2CompuMail DK162 kr162 krKøb
3Proshop DK167 kr206 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra i 180 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 202 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026149 kr18 kr (11%)
3. apr. 2026167 kr18 kr (12%)
25. feb. 2026149 kr18 kr (11%)
20. jan. 2026167 kr1 kr (1%)
8. jan. 2026166 kr18 kr (10%)
21. dec. 2025184 kr5 kr (3%)
20. dec. 2025179 kr1 kr (1%)
14. dec. 2025180 kr4 kr (2%)
7. dec. 2025184 kr18 kr (9%)
6. dec. 2025202 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret