Gå til hovedindhold

OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24+

OtterboxMobiltelefon – coversEAN: 0840304751136
Pris fra 142 krtil 226 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24+ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24+
142 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24+ billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - termoplastisk elastomer (TPE), polykarbonatlag - sort - for Samsung Galaxy S24+

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-94545
EAN: 0840304751136
Varenr.: 1001762951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Samsung Galaxy S24+ - black
165 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Robust cover til Galaxy S24 Plus - Sort
199 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Robust cover til Galaxy S24 Plus - Sort billede

Produktinformation

Otterbox Symmetry Series giver praktisk hverdagsbeskyttelse til din Samsung Galaxy S24 Plus i et slankt design, der ikke fylder unødigt i lomme eller taske. Coveret er lavet med mere end 50% genanvendt materiale. Klar til brug med Galaxy S24 Plus Coveret er formet specifikt til Samsung Galaxy S24 Plus, så åbninger og pasform er tilpasset denne model. Telefonen ligger stabilt i coveret, og du har fuld adgang til alle knapper og porte, så du kan justere lyd, tage billeder og bruge telefonen præcis som normalt. Beskyttelse uden at fjerne coveret Coveret understøtter trådløs opladning, så du kan lægge din Samsung Galaxy S24 Plus på en trådløs oplader uden at tage coveret af. Det er praktisk i hverdagen, når telefonen skal lades op flere gange om dagen. I pakken: Otterbox Symmetry Robust cover til Samsung Galaxy S24 Plus.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til Galaxy S24 (FE, Plus & Ultra)
Artikel nr.: 77-94545
EAN: 0840304751136
Varenr.: 22291
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Otterbox Symmetry beskyttelsesetui, Samsung Galaxy S24+, sort
226 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK142 kr142 krKøb
2Proshop DK165 kr204 krKøb
3Av-Cables DK199 kr199 krKøb
4Teknikproffset DK226 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24+

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24+ i 180 dage. Laveste pris i perioden er 140 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 257 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 142 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S24+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026142 kr1 kr (1%)
24. maj 2026143 kr1 kr (1%)
23. maj 2026142 kr1 kr (1%)
22. maj 2026143 kr1 kr (1%)
13. maj 2026142 kr57 kr (29%)
1. maj 2026199 kr40 kr (25%)
14. apr. 2026159 kr40 kr (20%)
9. apr. 2026199 kr58 kr (23%)
3. apr. 2026257 kr58 kr (29%)
27. mar. 2026199 kr41 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret