Gå til hovedindhold

OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25

OtterboxMobiltelefon – coversEAN: 0840304786985
Pris fra 162 krtil 231 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25
162 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - plastik - sort - for Samsung Galaxy S25

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-97400
EAN: 0840304786985
Varenr.: 1003051916
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Magnets Samsung Galaxy S25 black - ProPack
183 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Otterbox Symmetry Magnets Samsung Galaxy S25 black - ProPack
205 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Magnets Samsung Galaxy S25 black - ProPack billede

Produktinformation

Otterbox Symmetry Magnets Samsung Galaxy S25 black - ProPack, Fokus på din passform utan att kompromissa med enhetens säkerhet med Symmetry Series. Det här fodralet är superslimmat, finns i en rad olika färger och följer kurvorna på din synliga enhet. Och nu har den inbyggda förankringspunkter så att du kan anpassa din upplevelse med remmar och amuletter. Alla telefonens knappar och funktioner fungerar felfritt inuti Symmetry Series. Inbyggda magneter fäster på Qi2 trådlösa laddare för upp till 15 W snabbladdning. Och hur du än ställer ner din telefon så kommer skärmkanten och de höjda kanterna kring kameran ge ett extra lager skydd. DROP+ | 3 x så många fall som militär standard (MIL-STD-810G 516.6), Ultratunn design som följer linjerna hos din telefon, Inbyggda magneter har perfekt passar för upp till 15 W snabbladdning med Qi2 trådlösa laddare, Inbyggda förankringspunkter ger dig möjlighet att fästa remmar och amuletter, Taktila knappar känns precis som de på din telefon, Upphöjda kanter runt kameran skyddar mot hårda smällar, Skärmkanten skyddar skärmen genom att skapa avstånd från ytor, Hård fodraldesign med förstärkta hörn, Symmetry Series har minst 40 % återvunnet innehåll, tillverkad av 100 % återvunnen plast, Fungerar med OtterBox skärmskydd, Service och support: Begränsad garanti - 7 år, Färg: Svart, Standarder som foljs: MIL-STD-810G 516.6, Standarder for tradlos laddning: Qi2, Rekommenderad anvandning: För mobiltelefon, Designat for: Samsung Galaxy S25, Egenskaper: Ultra-slim, built-in anchors, upphöjda kanter, screen lip, taktila knappar, rigid case design, Skydd: Fallskydd, kameraskydd, Skyddsfunktioner: Inbyggda magneter, Djup: 1.13 cm, Bredd: 7.53 cm, Vikt: 33.85 g, Fodraltyp: Baksidesskydd, Import Vikt: 0.03, Typ: Skydd, Import produktmaterial: Plast, Hojd: 15.11 cm, Kompatibilitetsinformation/designat for: Samsung Galaxy S25, Material: Plast, Återvunnet produktinnehåll : 40 % - tillverkad av återvunnen plast, Import Farg Lev: Svart, Diverse fargkategori: Svart, Paketdetaljer: ProPack.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Samsung
EAN: 0840304786985
Varenr.: D44888
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Otterbox Symmetry Magnet Samsung Galaxy S25 Sort
-0%231 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2Proshop DK183 kr222 krKøb
3Teknikproffset DK205 kr254 krKøb
4Dustin DK231 kr317,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 231 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026162 kr1 kr (1%)
22. maj 2026163 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026162 kr10 kr (6%)
19. apr. 2026172 kr12 kr (7%)
15. apr. 2026184 kr47 kr (20%)
10. apr. 2026231 kr12 kr (5%)
4. apr. 2026219 kr12 kr (5%)
3. apr. 2026231 kr12 kr (5%)
1. apr. 2026219 kr12 kr (5%)
31. mar. 2026231 kr29 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret