Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox Symmetry Series 360 Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max

Pris fra 170 krtil 249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series 360 Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series 360 Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max
170 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series 360 Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series 360 - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk elastomer (TPE), polykarbonatlag - sort - for Apple iPhone 16 Pro Max

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-96580
EAN: 0840304774005
Varenr.: 1002485955
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry MagSafe Apple iPhone 16 Pro Max - black
191 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Magsafe til iPhone 16 Pro Max - Sort
249 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Magsafe til iPhone 16 Pro Max - Sort billede

Produktinformation

Otterbox Symmetry Magsafe er et stødsikkert cover til iPhone 16 Pro Max i polykarbonat og gummi. Forhøjede kanter beskytter både kamera og skærm, hvis telefonen lander på en flade. Bygget til stød og fald Coveret er DROP+ certificeret (MIL-STD-810G 516.6). Klar til MagSafe Coveret er MagSafe-kompatibelt, så du kan oplade trådløst uden at tage coveret af. I pakken: 1 x Otterbox Symmetry Magsafe cover i sort til iPhone 16 Pro Max.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til iPhone 16 (e, Plus, Pro & Pro Max)
Artikel nr.: 77-96580
EAN: 0840304774005
Varenr.: 24468

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series 360 Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series 360 Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK170 kr170 krKøb
2Proshop DK191 kr230 krKøb
3Av-Cables DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series 360 Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series 360 Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max i 180 dage. Laveste pris i perioden er 170 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 170 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for OtterBox Symmetry Series 360 Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for OtterBox Symmetry Series 360 Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026170 kr2 kr (1%)
24. maj 2026172 kr2 kr (1%)
23. maj 2026170 kr2 kr (1%)
22. maj 2026172 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026170 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026172 kr17 kr (9%)
17. apr. 2026189 kr3 kr (2%)
15. apr. 2026192 kr3 kr (2%)
14. apr. 2026189 kr3 kr (2%)
13. apr. 2026192 kr20 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret