Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 14 Pro

Pris fra 170 krtil 249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 14 Pro og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 14 Pro
170 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 14 Pro billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series+ - Bagsidecover til mobiltelefon - antimikrobiel - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 14 Pro

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-89229
EAN: 0840262388436
Varenr.: 1000744490
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Plus Clear Apple iPhone 14 Pro - clear
191 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Plus til iPhone 14 Pro - Klar
249 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Plus til iPhone 14 Pro - Klar billede

Produktinformation

Få beskyttelse til din iPhone 14 Pro med Otterbox Symmetry Plus, uden at du behøver at gemme telefonens eget design væk. Det klare, militærklassificerede mobilcover er til dig, der vil beskytte din iPhone 14 Pro og samtidig se farven og formen på telefonen. Otterbox Symmetry Plus er lavet i polykarbonat og gummi, så telefonen er omgivet ved hverdagens brug. Coveret har en antibakteriel belægning på overfladen og er kompatibelt med både trådløs opladning og MagSafe, så du fortsat kan bruge MagSafe-tilbehør og opladere, som du plejer. Klar beskyttelse til iPhone 14 Pro Den klare farve gør, at din iPhone 14 Pro stadig kan ses gennem coveret. Med åbninger til kamera, porte og knapper er det nemt at tage billeder, oplade og betjene telefonen uden at fjerne coveret. Gennemført design til daglig brug Materialet i polykarbonat og gummi omslutter telefonen og hjælper med at skærme den i dagligdagen. Kompatibiliteten med trådløs opladning og MagSafe betyder, at du kan lade og klikke MagSafe-tilbehør på uden at tage coveret af først. I pakken: Otterbox Symmetry Plus mobilcover til iPhone 14 Pro.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til iPhone 14 Pro
Artikel nr.: 77-89229
EAN: 0840262388436
Varenr.: 22708

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 14 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 14 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK170 kr170 krKøb
2Proshop DK191 kr230 krKøb
3Av-Cables DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 14 Pro

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 14 Pro i 179 dage. Laveste pris i perioden er 170 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 170 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 14 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 14 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026170 kr2 kr (1%)
24. maj 2026172 kr2 kr (1%)
23. maj 2026170 kr2 kr (1%)
22. maj 2026172 kr2 kr (1%)
9. maj 2026170 kr79 kr (32%)
1. maj 2026249 kr79 kr (46%)
25. apr. 2026170 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026172 kr21 kr (11%)
17. apr. 2026193 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026192 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret