Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 12 Pro

Pris fra 213 krtil 229 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 12 Pro og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 12 Pro
213 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 12 Pro billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series+ - Bagsidecover til mobiltelefon - med MagSafe - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 12 Pro

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-83342
EAN: 0840104263631
Varenr.: 998682021
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Plus Clear Apple iPhone 12/12 Pro - clear
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 12 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 12 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK213 kr213 krKøb
2Proshop DK229 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 12 Pro

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 12 Pro i 86 dage. Laveste pris i perioden er 213 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 242 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 213 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 12 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for OtterBox Symmetry Series+ Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 12 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026213 kr1 kr (0%)
24. maj 2026214 kr1 kr (0%)
23. maj 2026213 kr1 kr (0%)
22. maj 2026214 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026213 kr16 kr (7%)
24. apr. 2026229 kr13 kr (5%)
9. mar. 2026242 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret