Gå til hovedindhold

Otterbox Symmetry Clear beskyttelsesetui til Apple iPhone 11, transparent

OtterboxMobiltelefon – coversEAN: 5060475904727
Pris fra 150 krtil 226 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Otterbox Symmetry Clear beskyttelsesetui til Apple iPhone 11, transparent og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 11
150 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 11 billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 11

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-62820
EAN: 5060475904727
Varenr.: 995288469
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Clear Apple iPhone 11 - clear
171 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Holdbart mobilcover til iPhone 11 - Klar
189 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Holdbart mobilcover til iPhone 11 - Klar billede

Produktinformation

Otterbox Symmetry mobilcoveret giver gennemsigtig beskyttelse til din iPhone 11, så du bevarer telefonens eget design samtidig med, at den er bedre skærmet i hverdagen. Coveret er velegnet til iPhone 11 og beskytter både bagside og kanter. Klar beskyttelse til hverdagens brug Med farven Klar kan du stadig se din iPhone 11, mens coveret beskytter bagside og kanter. De mest udsatte flader får dermed et ekstra lag mellem telefonen og underlaget. Materialer og adgang til funktioner Coveret er lavet af polykarbonat og gummi, som tilsammen hjælper med at absorbere stød. Der er adgang til porte og knapper, så du kan oplade, tilslutte tilbehør og bruge alle knapper på iPhone 11 uden at tage coveret af. I pakken: 1 stk. Otterbox Symmetry mobilcover til iPhone 11, klar.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til iPhone 11
Artikel nr.: Symmetry
EAN: 5060475904727
Varenr.: 90678
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Otterbox Symmetry Clear beskyttelsesetui til Apple iPhone 11, transparent
226 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Otterbox Symmetry Clear beskyttelsesetui til Apple iPhone 11, transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Otterbox Symmetry Clear beskyttelsesetui til Apple iPhone 11, transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK150 kr150 krKøb
2Proshop DK171 kr210 krKøb
3Av-Cables DK189 kr189 krKøb
4Teknikproffset DK226 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Otterbox Symmetry Clear beskyttelsesetui til Apple iPhone 11, transparent

PriceData har fulgt prisen på Otterbox Symmetry Clear beskyttelsesetui til Apple iPhone 11, transparent i 153 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Otterbox Symmetry Clear beskyttelsesetui til Apple iPhone 11, transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Otterbox Symmetry Clear beskyttelsesetui til Apple iPhone 11, transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026150 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026149 kr20 kr (12%)
1. feb. 2026169 kr20 kr (11%)
31. jan. 2026189 kr6 kr (3%)
20. jan. 2026195 kr1 kr (1%)
13. jan. 2026194 kr5 kr (3%)
8. jan. 2026189 kr20 kr (12%)
1. jan. 2026169 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret