Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Pro Max

Pris fra 55 krtil 249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Pro Max og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Pro Max
55 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Pro Max billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk elastomer (TPE), polykarbonatlag - klar - for Apple iPhone 16 Pro Max

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-96417
EAN: 0840304772377
Varenr.: 1002485942
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Clear MagSafe Apple iPhone 16 Pro Max - clear
191 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Magsafe til iPhone 16 Pro Max - Klar
249 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Magsafe til iPhone 16 Pro Max - Klar billede

Produktinformation

Otterbox Symmetry MagSafe er et gennemsigtigt cover til iPhone 16 Pro Max, der lader telefonens eget design skinne igennem uden at gå på kompromis med hverdagsbeskyttelsen. Coveret kombinerer polykarbonat og gummi og er DROP+ certificeret – det tåler 3x så mange fald som MIL-STD-810G 516.6, hvilket giver et dokumenteret beskyttelsesniveau. Bygget til slag, stød og hverdagens uheld Med polykarbonat og gummi ligger telefonen godt beskyttet inde i coveret. Forhøjede kanter rundt om kamera og skærm betyder, at disse flader ikke hviler direkte mod bordet, når du lægger telefonen fra dig. Det mindsker risikoen for ridser i glas og linser i daglig brug. Klar til MagSafe og trådløs opladning Coveret er designet til at fungere med MagSafe-tilbehør og er samtidig kompatibelt med trådløs opladning – så du kan lade uden at tage coveret af.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til iPhone 16 Pro Max
Artikel nr.: 77-96417
EAN: 0840304772377
Varenr.: 24467

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK55 kr55 krKøb
2Proshop DK191 kr230 krKøb
3Av-Cables DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Pro Max i 184 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 67% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202655 kr112 kr (67%)
24. maj 2026167 kr3 kr (2%)
23. maj 2026170 kr2 kr (1%)
22. maj 2026172 kr5 kr (3%)
20. maj 2026167 kr3 kr (2%)
17. maj 2026170 kr3 kr (2%)
16. maj 2026167 kr3 kr (2%)
15. maj 2026170 kr3 kr (2%)
12. maj 2026167 kr3 kr (2%)
8. maj 2026170 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret