Gå til hovedindhold

OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 12, 12 Pro

OtterBoxMobiltelefon – coversEAN: 0840104215890
Pris fra 189 krtil 298 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 25. apr.

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 12, 12 Pro og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Slidstærkt cover til iPhone 12 og 12 Pro - Klar
189 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Slidstærkt cover til iPhone 12 og 12 Pro - Klar billede

Produktinformation

Få gennemsigtig beskyttelse til din iPhone 12 eller iPhone 12 Pro med dette klare cover, der lader telefonens eget design træde frem. Coveret er til dig, der vil beskytte telefonen uden at skjule farve og form. Otterbox-coveret er lavet af polycarbonat og gummi, som tilsammen danner et hårdt ydre og en eftergivende kant, der hjælper med at dæmpe stød. Det dækker mobilens bagside og kanter, så de mest udsatte flader er skærmet, når telefonen ligger på bordet eller ryger ned i tasken. Beskyttelse tilpasset iPhone 12 og iPhone 12 Pro Coveret er formet til iPhone 12 og iPhone 12 Pro, så udskæringerne følger knapper, kanter og kameraø præcist – uden at dække for funktioner. Klar adgang til kamera, porte og knapper Med åbninger til kamera, porte og knapper kan du oplade, tage billeder og justere lydstyrke, som du plejer. De udskårne områder er placeret, så du ikke skal fjerne coveret for at bruge telefonens vigtigste funktioner. I pakken: 1x klart Otterbox-cover til iPhone 12 / iPhone 12 Pro.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til iPhone 12 / 12 Pro
Artikel nr.: Symmetry
EAN: 0840104215890
Varenr.: 89126
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Clear Apple iPhone 12/12 Pro - clear
189 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 12, 12 Pro
298 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 12, 12 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 12, 12 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK189 kr189 krKøb
2Proshop DK189 kr228 krKøb
3CS MEGASTORE DK298 kr337 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 12, 12 Pro

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 12, 12 Pro i 166 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 12, 12 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, syntetisk gummi - klar - for Apple iPhone 12, 12 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026189 kr18 kr (11%)
27. maj 2026171 kr18 kr (10%)
26. maj 2026189 kr18 kr (11%)
25. maj 2026171 kr18 kr (10%)
20. maj 2026189 kr18 kr (11%)
15. maj 2026171 kr22 kr (15%)
25. apr. 2026149 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026150 kr19 kr (11%)
17. apr. 2026169 kr19 kr (13%)
15. apr. 2026150 kr19 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret