Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Salviegrå (grøn) Apple iPhone 16

Pris fra 234 krtil 249 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229 kr 4. maj

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Salviegrå (grøn) Apple iPhone 16 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 234 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Salviegrå (grøn) Apple iPhone 16
234 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Salviegrå (grøn) Apple iPhone 16 billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polyurethan, kaktuslæder - salviegrå (grøn) - for Apple iPhone 16

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-96293
EAN: 0840304771172
Varenr.: 1002485918
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Cactus Leather Apple iPhone 16 Juniper Sprig - green
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Salviegrå (grøn) Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Salviegrå (grøn) Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK234 kr234 krKøb
2Proshop DK249 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Salviegrå (grøn) Apple iPhone 16

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Salviegrå (grøn) Apple iPhone 16 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 327 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 234 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Salviegrå (grøn) Apple iPhone 16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Salviegrå (grøn) Apple iPhone 16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026234 kr1 kr (0%)
24. maj 2026235 kr1 kr (0%)
23. maj 2026234 kr1 kr (0%)
22. maj 2026235 kr1 kr (0%)
17. maj 2026234 kr5 kr (2%)
4. maj 2026229 kr5 kr (2%)
25. apr. 2026234 kr15 kr (6%)
24. apr. 2026249 kr12 kr (5%)
18. apr. 2026261 kr22 kr (9%)
16. apr. 2026239 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret