Gå til hovedindhold

OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Google Pixel 9, 9 Pro

OtterBoxMobiltelefon – coversEAN: 0840304763467
Pris fra 149 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Google Pixel 9, 9 Pro og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Google Pixel 9, 9 Pro
149 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Google Pixel 9, 9 Pro billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, TPE - klar - for Google Pixel 9, 9 Pro

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-95619
EAN: 0840304763467
Varenr.: 1002375876
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Clear Google Pixel 9/Pixel 9 Pro - clear
171 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Clear Pixel 9/9Pro
199 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Clear Pixel 9/9Pro billede

Produktinformation

Få ekstra beskyttelse til din Google Pixel 9 eller Google Pixel 9 Pro med Otterbox Symmetry Clear. Det militærklassificerede mobilcover giver øget sikkerhed i hverdagen, når du bruger din telefon. Coveret er lavet af polykarbonat og gummi, som tilsammen giver en fast ydre skal kombineret med et fleksibelt lag omkring telefonen. Det betyder, at stød og slag fordeles bedre, når du taber mobilen. Beskyttelse til skærm og kamera Forhøjede kanter beskytter kameraet og skærmen, så de ikke ligger direkte mod underlaget, når telefonen vendes nedad. Det mindsker risikoen for ridser på glas og linser. Gennemtænkt hverdagscase Med præcise åbninger til kamera, porte og knapper er coveret tilpasset Google Pixel 9/9 Pro, så du kan oplade, tage billeder og bruge alle funktioner uden at fjerne det. Den antibakterielle belægning hjælper med at reducere uønskede bakterier på overfladen – en fordel, når du håndterer telefonen mange gange dagligt. I pakken: 1 x Otterbox Symmetry Clear Pixel 9/9Pro mobilcover.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Mobil covers Google Pixel
Artikel nr.: Pixel 8
EAN: 0840304763467
Varenr.: 24438

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Google Pixel 9, 9 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Google Pixel 9, 9 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK149 kr149 krKøb
2Proshop DK171 kr210 krKøb
3Av-Cables DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Google Pixel 9, 9 Pro

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Google Pixel 9, 9 Pro i 162 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 172 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Google Pixel 9, 9 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Beskyttelsescover Klar Google Pixel 9, 9 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026149 kr1 kr (1%)
22. maj 2026150 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026149 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026150 kr9 kr (6%)
15. apr. 2026159 kr10 kr (7%)
14. apr. 2026149 kr10 kr (6%)
13. apr. 2026159 kr9 kr (6%)
9. apr. 2026150 kr22 kr (13%)
5. apr. 2026172 kr22 kr (15%)
23. mar. 2026150 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret