Gå til hovedindhold

Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 92mm - Sort - 19 dBA

Pris fra 149 krtil 269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 92mm - Sort - 19 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua chromax NF-A9x14 HS-PWM.black.swap - Indsats med blæser - 92 mm - sort
149 kr
Til butik
Noctua chromax NF-A9x14 HS-PWM.black.swap - Indsats med blæser - 92 mm - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: NOCTUA
Kategori: Kabinet køling
Farve: 3
Artikel nr.: NF-A9x14 HS-PWM CH.BK.S
EAN: 9010018100471
Varenr.: 5910430
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 92mm - Sort - 19 dBA
149 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua chromax NF-A9x14 HS-PWM.black.swap Fan 1-pack Sort 92 mm
150 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua chromax NF-A9x14 HS-PWM.black.swap Fan 1-pack Sort 92 mm
219 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæser Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap 92 mm - sort
249 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæser Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap 92 mm - sort
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 92mm - Sort - 19 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 92mm - Sort - 19 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
2Proshop DK149 kr188 krKøb
3CompuMail DK150 kr150 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb
5Boligcenter DK249 kr249 krKøb
6Vivas DK269 kr348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 92mm - Sort - 19 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 92mm - Sort - 19 dBA i 166 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 92mm - Sort - 19 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Noctua NF-A9x14 HS-PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 92mm - Sort - 19 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026149 kr3 kr (2%)
19. maj 2026152 kr3 kr (2%)
5. maj 2026149 kr14 kr (9%)
15. apr. 2026163 kr6 kr (4%)
4. mar. 2026169 kr2 kr (1%)
27. feb. 2026167 kr14 kr (9%)
23. jan. 2026153 kr1 kr (1%)
22. jan. 2026152 kr3 kr (2%)
21. jan. 2026149 kr20 kr (12%)
15. jan. 2026169 kr15 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret