Gå til hovedindhold

Noctua NF-P12 redux-1300 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 20 dBA

Pris fra 109 krtil 199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102 kr 9. maj

Sammenlign priser på Noctua NF-P12 redux-1300 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 20 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua Redux NF-P12 - Indsats med blæser - 120 mm
109 kr
Til butik
Noctua Redux NF-P12 - Indsats med blæser - 120 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: NOCTUA
Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: LUNA-078
EAN: 9010018100358
Varenr.: 8382760
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-P12 redux-1300 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 20 dBA
109 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua Redux NF-P12 Fan 1-pack Sort 120 mm
113 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-p12 Redux-1300 Pwm Ventilator Sort
124 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC blæser 120 mm - Noctua Redux NF-P12 1300 PWM
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC blæser 120 mm - Noctua Redux NF-P12 1300 PWM
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-P12 redux-1300 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 20 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-P12 redux-1300 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 20 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
2Proshop DK109 kr148 krKøb
3CompuMail DK113 kr113 krKøb
4Dustin DK124 kr210,25 krKøb
5Boligcenter DK179 kr179 krKøb
6Vivas DK199 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-P12 redux-1300 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 20 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-P12 redux-1300 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 20 dBA i 174 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Noctua NF-P12 redux-1300 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 20 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Noctua NF-P12 redux-1300 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 20 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026109 kr7 kr (7%)
9. maj 2026102 kr4 kr (4%)
5. maj 2026106 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026105 kr4 kr (4%)
21. apr. 2026109 kr2 kr (2%)
18. apr. 2026107 kr2 kr (2%)
16. apr. 2026105 kr4 kr (4%)
21. feb. 2026109 kr8 kr (8%)
20. feb. 2026101 kr8 kr (7%)
1. feb. 2026109 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret