Gå til hovedindhold

Noctua Nf-a9 Pwm Ch.bk.s Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 9,2 Cm Sort Ventilator Sort

Pris fra 172 krtil 299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 31. maj

Sammenlign priser på Noctua Nf-a9 Pwm Ch.bk.s Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 9,2 Cm Sort Ventilator Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua chromax NF-A9 PWM.black.swap - Indsats med blæser - 92 mm - sort
172 kr
Til butik
Noctua chromax NF-A9 PWM.black.swap - Indsats med blæser - 92 mm - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: NOCTUA
Kategori: Kabinet køling
Farve: 3
Artikel nr.: NF-A9 PWM chromax.black.swap
EAN: 9010018100488
Varenr.: 6486943
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A9 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 92mm - Sort - 23 dBA
172 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua chromax NF-A9 PWM.black.swap Fan 1-pack Sort 92 mm
202 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-a9 Pwm Ch.bk.s Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 9,2 Cm Sort Ventilator Sort
244 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator 92 mm - Noctua NF-A9 PWM CH.BK.S, sort
279 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator 92 mm - Noctua NF-A9 PWM CH.BK.S, sort
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua Nf-a9 Pwm Ch.bk.s Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 9,2 Cm Sort Ventilator Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua Nf-a9 Pwm Ch.bk.s Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 9,2 Cm Sort Ventilator Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
2Proshop DK172 kr211 krKøb
3CompuMail DK202 kr202 krKøb
4Dustin DK244 kr330,25 krKøb
5Boligcenter DK279 kr279 krKøb
6Vivas DK299 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua Nf-a9 Pwm Ch.bk.s Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 9,2 Cm Sort Ventilator Sort

PriceData har fulgt prisen på Noctua Nf-a9 Pwm Ch.bk.s Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 9,2 Cm Sort Ventilator Sort i 171 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Noctua Nf-a9 Pwm Ch.bk.s Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 9,2 Cm Sort Ventilator Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Noctua Nf-a9 Pwm Ch.bk.s Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 9,2 Cm Sort Ventilator Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026172 kr3 kr (2%)
31. maj 2026169 kr3 kr (2%)
30. maj 2026172 kr3 kr (2%)
9. maj 2026169 kr12 kr (7%)
7. maj 2026181 kr2 kr (1%)
3. maj 2026183 kr1 kr (1%)
2. maj 2026184 kr3 kr (2%)
28. apr. 2026181 kr3 kr (2%)
19. apr. 2026184 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026181 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret