Gå til hovedindhold

Noctua NF-A9 FLX - Kabinet køler - 92mm - Brun - 17 dBA

Pris fra 149 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 4. maj

Sammenlign priser på Noctua NF-A9 FLX - Kabinet køler - 92mm - Brun - 17 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A9 FLX - Kabinet køler - 92mm - Brun - 17 dBA
149 kr
Til butik
Noctua NF-A9 FLX - Kabinet køler - 92mm - Brun - 17 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, størrelse: 92mm x 92mm x 25mm (HxBxD), støjniveau: 8.4 - 17.1 dBA, Air flow: 25.2 - 38 CFM, blæser RPM: 1050 - 1600 ±10%, 3 pins bundkort tilslutning, brun

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: NF-A9 FLX
EAN: 4716123315506
Varenr.: 2469403
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-A9 FLX Fan 1-pack 92 mm
163 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua NF-A9 FLX Fan 1-pack 92 mm
229 kr
Til butik
Noctua NF-A9 FLX Fan 1-pack 92 mm billede

Produktinformation

Noctua NF-A9 FLX Blæser 1-pack 92 mm er en højkvalitets blæser, der er designet til at tilbyde effektiv køling og stille drift. Denne blæser er udstyret med avanceret teknologi, som gør den ideel til både stationære og mobile enheder. Med en diameter på 9...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: kølepasta)
EAN: 4716123315506
Varenr.: 55609
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæser Noctua NF-A9 FLX 92 mm - beige/brun
239 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæser Noctua NF-A9 FLX 92 mm - beige/brun
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A9 FLX - Kabinet køler - 92mm - Brun - 17 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A9 FLX - Kabinet køler - 92mm - Brun - 17 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK149 kr188 krKøb
2CompuMail DK163 kr163 krKøb
3Ultrashop229 kr229 krKøb
4Boligcenter DK239 kr239 krKøb
5Vivas DK259 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A9 FLX - Kabinet køler - 92mm - Brun - 17 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A9 FLX - Kabinet køler - 92mm - Brun - 17 dBA i 178 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 37% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Noctua NF-A9 FLX - Kabinet køler - 92mm - Brun - 17 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Noctua NF-A9 FLX - Kabinet køler - 92mm - Brun - 17 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026149 kr15 kr (11%)
22. maj 2026134 kr25 kr (23%)
4. maj 2026109 kr34 kr (24%)
15. apr. 2026143 kr5 kr (3%)
19. feb. 2026148 kr1 kr (1%)
18. feb. 2026149 kr1 kr (1%)
16. feb. 2026148 kr5 kr (3%)
16. jan. 2026143 kr4 kr (3%)
10. jan. 2026147 kr2 kr (1%)
9. jan. 2026149 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret