Gå til hovedindhold

MSI MPG B650 EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

MSIBundkortEAN: 4711377010191
Pris fra 2.243 krtil 2.649 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 406 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.158 kr 31. mar.

Sammenlign priser på MSI MPG B650 EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2243 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MPG B650 EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
2.243 kr
Til butik
MSI MPG B650 EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 6 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2x2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC4080 HD Audio (8-kanaler) lydkort, MSI Mystic Light software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: MPG B650 EDGE WIFI
EAN: 4711377010191
Varenr.: 3109514
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MPG B650 EDGE WIFI ATX AM5 AMD B650
2.264 kr
Til butik
MSI MPG B650 EDGE WIFI ATX AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

MSI MPG B650 EDGE WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MPG B650 EDGE WIFI
EAN: 4711377010191
Varenr.: 1000805441
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MSI MPG B650 EDGE WIFI, motherboard - AM5 Bundkort - GEEKD.dk
2.649 kr
Til butik
MSI MPG B650 EDGE WIFI, motherboard - AM5 Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at frigøre den fulde kraft i dit AMD Ryzen 7000-setup? ⚡ MSI MPG B650 EDGE WIFI bundkortet leverer den perfekte balance mellem cutting-edge teknologi og pris for seriøse gamere og content creators. Med støtte til DDR5, PCIe 5.0 og AM5-platforme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
EAN: 4711377010191
Varenr.: 48827946402128

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG B650 EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG B650 EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.243 kr2.243 krKøb
2CompuMail DK2.264 kr2.264 krKøb
3Geekd2.649 kr2.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MPG B650 EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

PriceData har fulgt prisen på MSI MPG B650 EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.003 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 2.243 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.124 kr.

Den nuværende pris på 2.243 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for MSI MPG B650 EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for MSI MPG B650 EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. apr. 20262.243 kr85 kr (4%)
31. mar. 20262.158 kr1 kr (0%)
26. mar. 20262.159 kr1 kr (0%)
25. mar. 20262.158 kr1 kr (0%)
18. mar. 20262.159 kr1 kr (0%)
17. mar. 20262.158 kr1 kr (0%)
11. mar. 20262.159 kr1 kr (0%)
10. mar. 20262.158 kr1 kr (0%)
7. mar. 20262.159 kr1 kr (0%)
5. mar. 20262.158 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret