Gå til hovedindhold

MSI MPG B650I EDGE WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

MSIBundkortEAN: 4711377010146
Pris fra 1.705 krtil 2.039 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.658 kr 3. maj

Sammenlign priser på MSI MPG B650I EDGE WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1705 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MPG B650I EDGE WIFI Mini ITX AM5 AMD B650
1.705 kr
Til butik
MSI MPG B650I EDGE WIFI Mini ITX AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

MSI MPG B650I EDGE WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MPG B650I EDGE WIFI
EAN: 4711377010146
Varenr.: 1000805442
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MPG B650I EDGE WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.848 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MPG B650I EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
1.891 kr
Til butik
MSI MPG B650I EDGE WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Mini-ITX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2x2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1, Realtek 8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC4080 HD Audio (8-kanaler) lydkort, MSI Mystic Light software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: MPG B650I EDGE WIFI
EAN: 4711377010146
Varenr.: 3109515
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MSI MPG B650I EDGE WIFI Mini ITX AM5 AMD B650 Bundkort - GEEKD.dk
1.893 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MPG B650I EDGE WIFI Mini ITX AM5 AMD B650
2.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG B650I EDGE WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG B650I EDGE WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.705 kr1.705 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.848 kr1.848 krKøb
3Proshop DK1.891 kr1.891 krKøb
4Geekd1.893 kr1.893 krKøb
5Ultrashop2.039 kr2.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MPG B650I EDGE WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på MSI MPG B650I EDGE WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 139 dage. Laveste pris i perioden er 1.573 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.920 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.781 kr.

Den nuværende pris på 1.705 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for MSI MPG B650I EDGE WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for MSI MPG B650I EDGE WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.705 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.707 kr5 kr (0%)
30. maj 20261.712 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.713 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.714 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.712 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.714 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.709 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.712 kr14 kr (1%)
15. maj 20261.698 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret